Zavrieť

Porady

Škodova komisia

Ahojte poradaci! Neviete mi niekto pomoct ohladne zapisu skodovej komisie? Nemate niekto nejaky vzor alebo nieco podobne?

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dana9 je offline (nepripojený) dana9

    právnik dana9
    ZÁPISNICA

    Zo zasadnutia škodovej komisie spoločnosti.....................


    zo dňa..............2006




    Prítomní:
    .................................
    ..................................
    ..................................


    Program:

    Strata predmetu - USB kľúč ......................

    Komisia prerokovala stratu USB kľúča ...................., ktorý bol pridelený ...........................


    Obstarávacia cena strateného predmetu bola 2.200,- Sk, pričom k začatia používania prideleného predmetu došlo dňa 29.10.2000. Vzhľadom na uvedené skutočnosti škodová komisia odporučila vyčíslenie škody vo výške 1.000,- Sk. Škodová komisia zároveň navrhuje, aby škoda vzniknutá v dôsledku straty zvereného predmetu bola zosobnená. ........................................ Škoda bude uhradená jednorazovo.

    Príloha:

    Žiadosť o určenie škody
    Kópia inventarizačnej karty


    Dňa .......................... zapísal ......................


    ....................... – poverený za predsedu ŠK



    ..................... – člen ŠK


    ............................– tajomník ŠK




    Ahoj, my používame len takúto jednoduchú:

    dana

    Džamal je offline (nepripojený) Džamal

    Džamal
    Dobrý deň.
    Chcem poprosiť niekoho o pomoc.
    Z účtovníctva potrebujeme dostať manko,ktoré bolo zavinené ešte v roku 1998.V tom čase žiadna škodová komisia nebola zriadená.Boli odcudzené nejaké kalkulačky - páchateľ sa nenašiel. Bývalý riaditeľ za súkromné telf.hovry mal zaplatiť nejakých 750.-(hovory sú z roku 2000)-nezaplatil,bol odvolaný.
    Všetko je už premlčané,nový riaditeľ je od roku 2002.Akým spôsobom by sme to mohli dať doporiadku?! potrebujem hlavne ako to má vyzerať v písomnej forme.Ďakujem.

    účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

    To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac účtovník 007
    Džamal Pozri príspevok
    Dobrý deň.
    Bývalý riaditeľ za súkromné telf.hovry mal zaplatiť nejakých 750.-(hovory sú z roku 2000)-nezaplatil,bol odvolaný.
    .
    Ja by som využila vzor, čo bol v príspevku č.2. V zápise by som napísala, že výdavky na vymáhanie pohľadávky(hovorím o tej pohľadávke voči bývalému riaditeľovi) by presiahli výšku samotnej pohľadávky a z účtu 335(kde ju asi evidujete) by som ju zaúčtovala 546/335. Ako odôvodnenie by som použila §19 ods.ods.1 písmeno i, Zákona o dani z príjmov.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Aj tu prikladám jeden zápis

    http://www.porada.sk/537879-post5.html

    olala1 je offline (nepripojený) olala1

    olala1
    Ahojte, chcela by som sa opytat ohladom skodovej komisie, neviete mi niekto povedat kolko ma mat clenov, nasla som, ze je to predseda, tajomnik a traja clenovia, ale nie je to nejako zavysle od poctu zamestnancov ten pocet clenov?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.