Zavrieť

Porady

Mozem absolvovat funkcne vzdelavanie, na ktore ma vyslal a podpisal zamestnavatel v ramci svojej dovolenky?

pocas kalendarneho roka som vycerpala moznost kontinualneho vzdelavania len na funkcne vzdelavanie. dalsie stretnutia, ktore musim podla planu funkcneho vzdelavania este tento kalendarny rok absolvovat, si musim vykonat v ramci svojej dovolenky, ktoru kedze pracujem v skolstve vyuzivam len na vykrytie vsetkych prazdnin. existuje ina moznost, ktoru by mi mohol zamestnavatel ponuknut na vykrytie funkcneho vzdelavania? Za odpoved velmi pekne dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mimaBe je offline (nepripojený) mimaBe

    mimaBe
    na funkčné vzdelávanie Vás vysiela zamestnávateľ/zriaďovateľ, aby dodržal podmienky na výkon funkcie, preto sa naň nevyťahuje počet 5 dní na rok, a teda nemusíte na ostatné dni funkčného vzdelávania čerpať dovolenku
    gamka dakujem velmi pekne za odpoved. viete mi to aj legislativne podlozit?

    Mozem absolvovat funkcne vzdelavanie, na ktore ma vyslal a podpisal zamestnavatel v ramci svojej dovolenky?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.