Zavrieť

Porady

Invalidny dochodok kvoli krcnej chrbtici

krcna chrbtica, zuzene tri stavce na krcnej chrbtice a vyrastky na stavcoch a trpnutie ruky

dobry den chcela by som sa opytat ci mozem ist na invalidny dochodok s krcnou chrbticou na ktorej mam tri stavce zuzene a mam na nich male vyrastky, ktore mi dost zneprijemnuju velku bolest hlavy, a mi trpnu prsty na kolko mi este zistili ze mam golfovy laket a este diagnozu M77,0 a tiez som absolvovala infuzie aj rehabilitaciu na kolko to nepomohlo tak mna ortoped zase poslal na rengenovu terapiu a tiez sa liecim na slabu imunitu stitnej zlazy, kde mam aj stumu zvacsenu . mam trpnutie ruky pravej pri com ledvaj nieco chytim do nej vsetko mi z ruky pada, diagnozy mam, M54.2 osteochondrosis intervert.C5-C7 s blokom a CBS diagnoza.M50.1, M53.1 a M54.2. s tymito mojimi diagnozami by som sa chcela opytat ci by som mohla poziadat o invalidny dochodok . Za vsetku odpoved Vam pekne Dakujem .janka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Požiadať môžeš, o invalidite rozhodne posudkový lekár sociálnej poisťovne na základe správy o zdravotnom stave, ktorú vypracuje tvoj obvodný lekár a výsledkov odborných vysetreni.

    Invalidny dochodok kvoli krcnej chrbtici

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.