Zavrieť

Porady

Veľmi slabo počujem mobil cez slúchadlá.

Mal som už troje od 15 do 35 ohmov a zvuk je pre mňa silne nedostačujúci pre počúvanie. Mám slabý sluch a slúchadlá k mobilu sú mi k ničomu napr. na počúvanie hudby. Je pre mňa vhodný typ slúchadiel alebo potrebujem nejaký zosilňovač? Som st. dôchodca a je mi ľúto nepoužívať mobil na prehrávanie hudby. Ďakujem za každú radu. M.K.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    skus tzv špunty...ja som v praci pri hroznom ramuse pouzival tieto: https://sluchadla.heureka.sk/koss-the-plug/ su dobre ale problem bude mozno niekde inde ako v sluchstkach...

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Slúchadlá pre mp3 prehrávače, pre mobiltelefóny majú impedanciu medzi 45-60Ω - tieto zariadenia sú na túto impedanciu dimenzované.
    Použitie menšej impedancie síce môže zlepšiť hlasitosť, ale len nepatrne.
    Pokiaľ máš problémy - ako už "vulxy" napísal - použi tzv. špunty, okolitý zvuk bude v tomto prípade výrazne obmedzený.

    mr.dred je offline (nepripojený) mr.dred

    mr.dred
    Skús použiť MX-player. Ten má v nastaveniach možnosť použiť SW zvukový dekodér. Pri jeho zapnutí ide hlasitosť skoro dvojnásobne. Pôvodne je level do 15, s dekoderom do 30.

    Veľmi slabo počujem mobil cez slúchadlá.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.