Zavrieť

Porady

Čo robiť s nepríjemným susedom?

Dobrý den chcela by som sa spýtať. Asi pred 4 mesiacmi sme zavolali na nášho suseda hasičov lebo uňho horelo, rozbili mu dvere pretože neotváral, po príchode ho našli spať opitého, takže musel platiť výjazd aj dvere. No už clé 4 mesiace nadáva na celý dom aká som k.. , p.. a tak dalej, minule sa mi aj vyhrážal zabitím psa, tak sa chcem opýtať či to má zmysel dávať na políciu lebo správca bytu s tým nemože nič urobiť vraj aj včas platí za byt.
Naposledy upravil jess1110 : 16.12.17 at 19:10 Dôvod: Názov
3 komentárov     zbaliť
buchač Píšeš...." zavolali SME hasičov"...
Teda to znamená množné číslo. Otázne ale je, kto je to SME.

...a ozaj...správca bytu s tým nemôže urobiť nič, aj keby za byt neplatil...správca bytu nemá nárok na riešenie takýchto situácií.
Mila123 odsťahuj sa.....
buchač Miluš

Odsťahuj sa ? Kuwa, to by sa muselo Slovensko pripraviť na fest solídne sťahovanie.

Jess tu včera bola, no na moju otázku neodpovedala.
A dalo by sa pokračovať:
- koľko má sused rokov ?
- žije sám alebo nie ?
- chlastá pravidelne alebo hento bola výnimka ?

Bolo by zaujímavé vedieť, či je Jess sama alebo nie.
Lebo ak nie, tak má partnera ? Tak proste a jednoducho povedané, sa dá povedať, že je to obyčajný sraľo.
Lebo ak je ten sused normálny jedinec, ktorý je hrdina len pod vplyvom alkoholu, prípadne len arogantný hulvát, tak niet o čom.
Spôsobov na riešenie je viacero...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    cheri je offline (nepripojený) cheri

    cheri
    Určite by si mala vyhrážanie na Polícii oznámiť,otázne je,či máš svedka, dokazovanie je ošemetná vec o to viac,že sa jedná o alkoholika.Situaciu by mohol " zľahčit" fakt,že u suseda prebehol zásah hasičov a Ty si bola oznamovatelka. Neriskujte však,lebo môže byť neskoro.

    branislavp je offline (nepripojený) branislavp

    branislavp
    jess1110, pouvažuj s týmto nápadom. Keď polícia má na dverách auta napísané "POMÁHAŤ a CHRÁNIŤ" a ak sused je nespratník- alkoholik, požiadaj políciu z titulu ochrany Tvojej osoby , obavy o Tvoje zdravie a možného poškodenia nielen Tvojej nehnuteľnosti týmto konkrétnym nespratníkom, aby polícia v tejto veci konala. Uvidíš, ako bude reagovať na Tvoju požiadavku. S platením bytu tento prípad nemá nič spoločné. POdľa mňa správca je povinný dotyčného upozorniť na nemiestne správanie a spolunažívanie, aj polícia by mala konať, nie je to sranda mať takého problémového suseda.
    buchač Poviem Ti aj rovno výsledok konania.

    Polícia posunie prípad na priestupkové konanie. Tam to bude niečo na spôsob "bububububu" s pokutou do 33€ ...a fertig.
    branislavp buchač, môže aj tak byť , ale takýto prípad nie je dobré iba tak nechať, že sa nič nedeje.

    PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

    posledný svojho druhu PotPalo
    Kúp susedovi za prepravku tvrdého, upije sa k smrti a máš po probléme.

    Čo robiť s nepríjemným susedom?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.