Zavrieť

Porady

W7 Black color sheme

Nahodil som si Vysoký kontrast č. 2. No má to jednu slabinu. Mnohé ikony, na nástrojových lištách v menu apod., sú nečitateľné.
Skúsil som základnú schému a všade nahodiť čiernu farbu. Problém je v
  • rámčeku okna
  • menu
  • nástrojových lištách
Držia si pôvodnú farbu.
Ako to vyriešiť? Na internete som akosi nepochodil.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Po nastavení základnej témy - v Prispôsobenie - klikni na Farba okna - a v Položka začni listovať - môžeš nastavovať potrebné farby. písma. Ovšem niektoré nastavenia sú blokované samotným OS.
    Snímok 002 2017,12,18 11_12.jpg  
    Snímok 001 2017,12,18 11_12.jpg  
    1/1
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    sthruska To všetko som urobil. Viď otázku. Ale tie tri veci spomenuté hore sa mi nezmenia. Neviem či to blokuje OS, alebo to je potrebné nastaviť niekde v registroch. Čo som sa dočítal, tak vraj je to kvôli ikonkám. Neviem či sa to netýkalo len toho panela dole. Neviem si spomenúť ako sa mu nadáva
    misoft Tie tri veci nie sú užívateľsky nastaviteľné... je to vecou OS, ktorý to nepovolí. Možno v registroch sa dá nastaviť, ale nechce sa mi to v nich hľadať...
    sthruska Ja som mal na mysli hlavne možnosť nainštalovať nejakú tému/schému tretej strany.
    misoft V tomto ti neporadím..... rôzne inštalovanie tém tretích strán neinštalujem. I tak mám Aero, pozadia sa mi menia z mojej "zbierky" wallpaperov - žerie to trochu síce zo systémových prostriedkov, ale vyzerá to efektne, keď sa náhodne pozadia menia.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.