Zavrieť

Porady

oznámenie zamestnávateľa o poistencoch pri zmene platiteľa poistného na VZP pri PN-ke

Poprosím o poradenie. Mali sme od 13.12.-24.12. PN zamestnanca. Na ZP oznamujeme kódom 10Z začiatok PN a 10K koniec PN. Pošlem dve oznámenia na začiatok a koniec do konca mesiaca 1/2018? Môžem pri sprac. mzdy?
Je to takto správne?
Ďakujem pekne.
Mila123 v zákone číslo 580/2004 Z.z. je napísané, že najneskôr do 31 01 2018.....t.j. môžeš (ak stíhaš) aj 13 12 2017 a druhé 24 12 2017
maped ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    El Cid je offline (nepripojený) El Cid

    El Cid
    stačí jedno Oznámenie s dvoma riadkami 1O Z 13.12./ 1OK 24.12. , lebo je to v tom istom mesiaci, ako píšeš lehota je do konca mesiaca nasl. po mesiaci, v ktorom vznikla/skončila PN
    maped ďakujem. Mne soft generuje dve oznámenia, jedine že by som to ručne natypovala na epobočke?

    Prosím a toto sa týka tiež tej istej PN-ky, vieš mi pomôcť? Ja by som tam dala 25.12.17
    http://www.porada.sk/t303826-pn-ka-u...tnavatela.html

    Ďakujem srdečne!

    oznámenie zamestnávateľa o poistencoch pri zmene platiteľa poistného na VZP pri PN-ke

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.