Zavrieť

Porady

Predaj kryptomien

Dobrý deň, venujem sa obchodovaniu na burze, pričom hromadím kryptomeny na roznych elektronických peňaženkách. Chcem sa spýtať či potrebujem nejakú licenciu ak by som ich chcel predávať dalej ludom. Príklad zakaznik mi pošle peniaze a ja mu za vopred stanovovený kurz pošlem danú kryptomenu o ktorú ma záujem. Ďakujem
Naposledy upravil tomas158 : 02.01.18 at 21:55
5 komentárov     zbaliť
buchač Potrebuješ najprv zopakovať pravopis.
Chcel by som vidieť debila, čo pošle love VOPRED za nejaký neoverený bizňys.
Ale jeden nikdy nevie...toť jedna sa tak zaláskovala, že predala ešte aj bombarďáky a poslala všetko nejakému maníkovi....a teraz trie biedu.

K tomu "obchodovaniu" sa nemá význam ani vyjadrovať.
Určití "obchodníci" by si zaslúžili fakt nejakú verziu krypty.
Jan Hrko za túto odpoveď máš 1*....
misoft Hmmmm.... obchodovanie s cryptomenou, predaj a presun cryptomeny do inej peňaženky.... ty neobchoduješ, ty len ťažíš! A ani nevieš, ako to s cryptomenou chodí, každá transakcia s cryptomenou musí byť overená, kupujúci musí mať svoju "peňaženku"......
Cryptomena totiž nie je regulovaná, bankami overiteľná. Do obyčajnej peäaženky ju nedáš, ak nemáš elektronickú peňaženku, alebo kupec ju nemá - predáš akurát tak ho*no!
vicktor vsak mozno o to prave ide - nadejny bohac posle peniaze a on jemu na oplatku to onô.
misoft Ak chce milióny - stačí sa prihlásiť ako dedič toho Austrálčana, čo s lietadlom spadol....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    _viki je offline (nepripojený) _viki

    mám rád video. _viki
    Nie, jednotlivci nepotrebujú špeciálne licencie na narábanie s kryptomenami.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Potrebuješ živnosť. Nakoľko ide k obchodovanie s majetkovými právami oceniteľnými v peniazoch.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.