Zavrieť

Porady

Bolia ma paty

Bolia ma päty, obidve nohy.
Najviac kosť na konci päty na dotyk.Brala som všetku elektroliečbu aká je .Nepomohlo.Nedá sa behať a krívam.Trvá to už pol roka.Viete poradit?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Nezvyknem niečo doporučovať, ale urobím výnimku.
    Zaobstaraj si hento...ide pravdepodobne o ostrôžky (ako spomenula xanti).
    https://www.pilulka.sk/hom-hekla-lava-9ch

    Moja 1/2 mala tento problém. Už sa uvažovalo o ožarovaní, čo je v podstate najkrajnejšia voľba.
    Ale bolo jej doporučená Hekla. Po vybratí určitej dávky (pozor - ide o pár týždňov) došlo k výraznej úľave a konečnom výsledku, keď problémy pominuli.
    Jedna známa bola na tom podobne. Manželka jej doporučila, výsledok fajn.
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    veronikasad Juraj, čo to je za zázrak? Je to homeopatikum, bez popisu...
    Jarka 1 Veronika, keď som zrolovala, tak je tam popis.
    Jarka 1 Keďže je to homeopatikum tak odporučím to kamarátkam. V mojom okolí takmer každá baba po prechode mala tento problém s pätou. Väčšinou im nič nepomohlo a po dlhšom čase povedali, že akosi to prešlo samo. Možno s týmto prípravkom ten čas nebude taký dlhý. Za vyskúšanie to stojí a nestojí to ani celý majland.
    veronikasad Jarka, ďakujem, už som to našla. Myslíš, že by sa to dalo užívať aj pri bolestivých kĺboch ?
    Jarka 1 Ja by som určite skúsila. Počítala som trochu o tom ... má to pomáhať aj pri pozápalových stavoch, hormonálnych poruchách, kalcifikácii väzov. ...V podstate všetko veci, ktoré spôsobujú bolesti kĺbov
    veronikasad Jarka, ďakujem
    buchač veronka
    Či zázrak alebo nie, to ja neviem.
    Ale viem, že to 1/2ke a aj tej spomenutej veľmi pomohlo, odvtedy je fakt pokoj.
    Uškodiť asi neuškodí...a ak pomôže ? Niet čo riešiť.
    Vždy lepšie, ako to ožarovanie...a o prípadnom skalpele (ak sa to vôbec dá) ani nevravím.
    veronikasad dakujem
      zbaliť

    renka12 je offline (nepripojený) renka12

    renka12
    Zdravím. Mala som takýto problém pred pár rokmi - rtg ukázal ostrohy. Tie však má vraj skoro každý, ale nie každého päty bolia. Tak som si tú bolesť u seba dala do súvislosti s nachladnutím v bazéne, následne vonku a zmenou topánok (v januári). Na noc som si robila zábal - natrela propolisovou masťou, prikryla igelitovým sáčkom a navliekla na to ponožku. Kúpila som si tzv. organický vápnik (poslala mi ho firma z Košíc) - vraj sa lepšie zúžitkuje v organizme. Ten neorganický sa v organizme usádza a vytvára výrastky, ostrohy.. To som si vygooglila. Asi po 2 mesiacoch problém zmizol, ale musela som dávať pozor, aby noha nenachladla - hlavne v lete, keď sa večer rýchlo ochladí - nosila som vystrihnutú pätovú časť starej tesnej ponožky. V natieraní propolisovou masťou (už bez igelitu) - aj cezdeň som pokračovala ešte asi polroka po odoznení bolesti, nenosila som topánky s tvrdým podpätkom. Pomohlo.

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    popozeraj túto tému - celú ... nájdeš konkrétne prípady a skúsenosti
    http://www.porada.sk/57034-bolesti-v...ml#post1549292
    lujza.j Katy dobre si pamatam....s tvojim muzom som popijala jablcny ocot na nase bolave paty

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.