Zavrieť

Porady

nefukcna zasuvka,svetlo

zdravim,pracka mi vyrazila istice v celom byte keramicke poistky mam.vsetky som pozrel vymenil a nahodil,len problem je v tom ze vsade je elektrina len v kupelni kde sa to stalo tam nieje prud a svetlo ked zapnem len blika a nezapnesa ta prosim o radu .
Mila123 máš s elektrárňami ich úžasný produkt? Karta výhod? ak áno, opravu máš zadarmo
bettylou Hej, ale keď bývaš mimo mesta tak im to pokrytie ani na cestu nevyjde, plus ak náhodou káble bude sekať musieť... akurát manažérovi či šéfovi elektrární na oblek prispeje
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mr.dred je offline (nepripojený) mr.dred

    mr.dred
    Citát: "pracka mi vyrazila istice v celom byte keramicke poistky mam" - tomu ako rozumieť????
    Máš tam ističe , alebo poistky ???
    ...ono je to v podstate jedno....
    Vzhľadom na to ,že asi nemáš k tomu patričné vzdelanie, zavolaj si radšej schopného ektrikára......aby ti potom nemuseli volať funebrákov (alebo niekomu z rodiny)

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    V prvom rade by som pozrel krabicu so svorkovnicou, čo napaja kupelňu, či tam netreba dotiahnuť skrutku/y. Ak nebude problem s uvolnenou skrutkou, tak premerať okruh, teda vodiče, či nie sú prerušené.
    vicktor Snaha sa ceni, ale podla zadania usudzujem ze rada "zavolaj elektrikara" je lepsia.
    duves ano, aj tak sa dá

    felix1 je offline (nepripojený) felix1

    ja felix1
    Problém bude asi v nuláku nie vo fáze, ale určite si zavolaj niekoho čo tomu trochu rozumie. Je to pri neodbornej manipulácii / snahe o opravu ešte nebezpečnejšie.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mr.dred Môžeš definovať " rozvodku prúdu" v miestnosti ?
    Čo to je ?
    pavol54 Možno sa mýli a je to v rozvodke napätia
    mr.dred a rozvodka napätia v miestnosti je čo ?
    pavol54 videl si na konci to slniečko?
    mr.dred videl som smajlíka...slniečko nebolo...u nás je pod mrakom.
    Ale stále som sa nedozvedel ani čo je rozvodka napätia v miestnosti
    pavol54 JE SCHOVANÁ V ROZVODKE PRÚDU. Ale ja bezpečne viem len jedno: elektrina zabíja
    mr.dred to si treba pamätať....to zabíjanie !
      zbaliť

    nefukcna zasuvka,svetlo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.