Zavrieť

Porady

môže môj byvaly vedúci poskytnút moje číslo mobilu bez môjho súhlasu?

môže môj byvaly vedúci poskytnút moje číslo mobilu bez môjho súhlasu novemu vedúcemu inej firmy s ktorou ja nechcem mat nič spoločné?nie je to protizákonne?
Naposledy upravil ivka70 : 30.01.18 at 17:54
5 komentárov     zbaliť
veronikasad máš súkromný alebo podnikový mobil ?
dzekuli súkromny
ivka70 ak ide o sukromne cislo, mas ho utajene?
dzekuli nie ale nepriala som si to a mohla sa ma aspon opýtať.
ivka70 ako teda vies dokazat, ze to cislo ma prave od veducej? ved si ho vedeli najst v zozname
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Pokial nemáš utajené číslo, tak je tvoje tel. číslo verejné a da sa nájsť v telefónnom zozname. Dokonca aj operátori poskytuju tel. čísla zo zoznamu na tel. čísle 1181, takže v takom prípade tvoj vedúci nič protizákonné neurobil.

    Či to bolo slušné a korektne, to je ina vec.

    Ak sa s tým človekom nechceš baviť, tak mu neber telefón. Alebo si daj jeho číslo ako neželané.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Mohol, nemohol, to je otázka. Ale kde je problém? Ak s novým vedúcim nechceš nič riešiť, jednoducho mu to daj na vedomie a vec je vybavená. Nebodaj sa chceš s bývalým vedúcim súdiť, či? To je už fakt na hlavu.

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Co je to utajene cislo?
    Za sociku za mierny poplatok dotycny dosiahol ze Posta v telefonnom zozname jeho meno a cislo neuviedla.
    Kukol som www.telefonnyzoznam.sk a nie je tam mobil ani moj ani manzelkin ani nasich deti.
    Pochybujem ze sme vsetci vybavovali utajenie, ja teda urcite nie.
    ivka70 To netreba vybavovat, to staci, ked pri uzatvoreni zmluvy nezaciarknes, ze suhlasis so zverejnenim cisla .... ak to nema zaciarknute, tvoje cislo spolu s menom sa nezobraxuje vo verejnych zoznamoch
    misoft Za socializmu sa to robilo za poplatok. Teraz pri uzatváraní zmluvy toto môžeš ihneď urobiť - operátor to zaznačí a už je "utajené" . Ja mám tiež tzv. "utajené" - v zoznamoch nenájdeš (ovšem, ak ho operátor "nepodsunie" tým vyvolávacím firmám - potom je to o hubu furt ich upozorňovať, aby vymazali). - neplatil som ani Ň. Ak ho poskytneš ty známemu - pre neho bude v jeho zozname identifikovateľné - ak si nastavíš CLIR - tak cudziemu sa ukáže (aspoň by to tak malo byť) "neznáme číslo"....
    Príspevok zbalený
    spam
    buchač Hm...

    Keď už, tak Zákon o elektronickej komunikácii...
    Keď už, tak by si mohol dať aj príslušný §§...
    misoft Možno §56, §57
    misoft A nie je to 352/2011, ale 351/2011!

    môže môj byvaly vedúci poskytnút moje číslo mobilu bez môjho súhlasu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.