Zavrieť

Porady

Musím poslať Formulár na vrátenie tovaru do 14 dní v balíku s tovarom ?

Dobrý deň, vie mi prosím niekto poradiť ohľadne formulára na vrátenie tovaru v e-shope do 14 dní ?

Ide o to, či som povinná :
1.Formulár zasielať spolu so zakúpeným tovarom a faktúrou v papierovej forme v balíku s objednaným tovarom ( v rámci šetrenia našich lesov zbytočný papier navyše)
2. Stačí, ak formulár je pripojený v objednávke v e-shope ako príloha - teda zákazník si ho v prípade potreby môže stiahnuť
3. Stačí, ak je formulár uvedený na našej webovej stránke s tým, že odkaz na túto stránku má zákazník vo faktúre, zo stránky si formulár môže hocikedy stiahnuť

Vopred ďakujem ochotným za rady :-) Pekný deň
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Moj nazor:
    1. nemusis
    2. k objednavke mi to pride zbytocne
    3. staci odkaz nan vo fakture, dokonca by stacilo, aby ho zakanik vyplnil cez web stranku (v ramci setrenia lesov) a vobec netlacil.
    Tovar vsak musis prijat spat, aj ked ziady formular zakaznik nepripoji ... mas len komplikovanejsie priradenie vratenej veci k fakture-objednavke ...
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lubica2403 Ďakujem ivka, je mi jasné, že formulár nie je povinný, stačí, ak zákazník jasne napíše, že odstupuje od zmluvy. Myslela som si to, čo si napísala, len človek už v ničom nemá istotu :-)

    Napr. nám Obchodná inšpekcia dala do opatrení , že sme na stránke nemali číslo zápisu v živ.registri ( všetky údaje - adresa firmy, IČO, DIČ, tam boli) Pritom v zákone som žiadne také info nenašla - je tam len, že má byť uvedené :
    b) obchodné meno a sídlo alebo miesto podnikania predávajúceho alebo osoby, v mene ktorej predávajúci koná,

    c) telefónne číslo predávajúceho a ďalšie údaje, ktoré sú dôležité pre kontakt spotrebiteľa s predávajúcim, najmä adresu jeho elektronickej pošty a číslo faxu, ak ich má,

    Takže pokuta- aj keď vlastne neviem, za čo...
    ivka70 Malal si sa odvolat ... a ks tym nesuhlasis ....
    lubica2403 Práve pred tým ma každý vystríhal.... Pred SOI radšej skloniť hlavu. Kto chce psa biť, palicu si nájde....

    Pekný deň želám
      zbaliť

    Musím poslať Formulár na vrátenie tovaru do 14 dní v balíku s tovarom ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.