Zavrieť

Porady

predaj napojov

dobry den vedeli by ste mi poradit. sme pneuservis mame zivnostensky list na servis vozidiel. rozhodli sme sa ze nakolko niekedy dlho ludia cakaju kupili sme kavomat a predavame kavu a tiez nealkoholicke napoje. predavame v podstate tak ze zisk natom mame skor je to na sprijemnenie cakania... len ak pride kontrola takto nam to neobsedi... mali by sme rozsirit ZL o predaj tychto napojov a riadne davat pokladnicne bloky ak niekto chce kupiít kavu alebo mineralku? dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    A videli ste uz kavomat, ktory vydava blocky? A co potom cerpacia stanica, ktora vybera poplatok za WC? Musi mat zivnost "prevadzka verejneho WC? Myslim, ze riesite somariny.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jakubzemko To je super argument Ak automaty nedávajú bločky, ani ja nebudem Áno samozrejme, ak čerpacia stanica vyberá peniaze za WC, má mať na to živnosť, ktorá ju na to oprávňuje. Neviem, čo je na tom prekvapujúce. A budete prekvapený, aj na ten kávomat treba mať určitú živnosť, ktorá vás bude k tomu oprávňovať ho prevádzkovať
    misomiso Predpokladam, ze na kavomat staci "maloobchodny predaj" a to ma kazda firma.
    jakubzemko Takmer každá ale presvedčím ťa o opaku http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=7180&SID=2&P=0
    evina06 nechceme mat z toho problemy a zbytocne platit pokutu,samozrejme registracnu pokladnu mame tam by sa to dalo rozsirit o tuto polozku.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.