Zavrieť

Porady

pukanie vlasov v uchu pocas zaspavania

Mam pocit ze tuto vec nikdy nikto neriesil, ale mam s tym fakt problem. Mozno sa vam to bude zdat banalne, ale tato zdanlivo banalita ma hodne trapi.
Na zaspatie sa musim obracat viackrat aj nalavo aj napravo. Neviem ci mam v lavom uchu viac chlpikov, alebo len citlivejsi sluch, ale ked lezim na lavom uchu tak pocujem ako mi chlpiky v uchu pukaju pohybom o vankus. Hlupost.. ale neviem kvoli tomu zaspat kazdy jeden den...
Fakt uz rok sa chystam dat tento prispevok, ale mam pocit ze budem asi jediny na tejto planete. Uz som myslel ze si fakt asi ohnom vydepilujem ucho alebo co...

Za kazdu radu dakujem.
Naposledy upravil ivka70 : 18.02.18 at 10:45
kopretinka inak dosť blbý nadpis,vlasy v uchu ......
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    marcel3 ja nemam chlpy v uchu jak stary chlap... hovorim o mikrochlkoch ktore su prirodzene na kozi, ktore ma kazdy
    kopretinka ten zvuk nevydávajú chlpy,podľa mňa máš tinitus.....a poćuješ to ako pukanie,niekomu v uchu píska....mne hućí v uchu lokomotíva (našťastie som momentálne v stave bez lokomotívy,neviem,kedy sa to vráti,dúfam,že už nie)

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Vyskusaj stuple do ucha.

    pukanie vlasov v uchu pocas zaspavania

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.