Zavrieť

Porady

výpočet zápočtový list

Prosím je správne vyplnený zápočtový list ak zamestnanec pracoval od 11.01.2016-28.02.2018 z toho bol PN od 13.12.2017-24.12.2017. Vypočítalo mi 2 roky, 50 dní do doby trvania PP.

S akým dátumom ho dávam zamestnancovi kt. skončil? Môžem aj po spracovaní výplat za 2/2018 napr.5.3.2018? Tak isto potvrdenie o príjme za obdobie 1-2/2018 s akým dátumom?

Ďakujem veľmi pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Kvoli evidencii na Úrade práce by zápočtový list mal dostať zamestnanec v deň skončenia pracovného pomeru Ak mu ho pošleš po spracovaní miezd 5.3., je to OK.

    PN sa z doby zamestnania neodpočítava (neprepočítavala som tvoj výpočet), doba poistenia v rokoch a dňoch už k ničomu neslúži, nárok na dovolenku sa počíta podla veku zamestnanca. Zápočet aj potvrdenie o zdanitelných príjmoch - dátum skutočného vystavenia dokladu.
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    maped Veronika, prosím ťa mne ukazuje k 28.2.2018 2 roky a 50 dní a keď pozriem k 31.12.2017 mi v zápočtovom liste ukazuje 2 roky 52 dní, nechápem. Mám uzavreté výpočty miezd k 28.02. Ďakujem !!!

    Ten zápočtový list vystavím s dátumom 05.03.a aj potvrdenie o príjme, resp. môžem aj s dátum 28.02. a dám mu to až v pondelok?
    veronikasad Veď ten výpočet je správny, čo sa ti na tom nezdá ? Dátum na zápočte môžeš dať teda 28.2. a na potvrdení skutočný dátum vystavenia (po spracovaní miezd)
    maped srdečná vďaka :-)
    maped Veronika, ešte sa radšej spýtam, môže mi dať na zápočtový list dátum prevzatia 28.2..? Chcem mu ho už zajtra radšej dať, budem s ním a aj to potvrdenie o príjme tam dám dátum 03.03. a to mi podpíše s dátumom 3.3.18. Bude to takto ok? Vďaka ti. Pekný víkend!
    veronikasad Môže.
    maped ahoj Veronika, ak dnes pracuješ, prosím, ide ti spustiť službu odvádzateľ poistného SP e-služby. Vyberiem si parameter-spoločnosť dám spustiť službu a nič sa nedeje, len točí. Chcela som zaslať mes. výkaz a ELDP. Ďakujem pekne!
    Jarka 1 Nie, nefunguje. A nedá by povedať, že to už je trošku začiarou - s tou Veronikou. Však si zadaj normálne otázku.
    maped ok, ďakujem pekne Jarka !
    veronikasad mne prístup funguje - cez nový portál SP
      zbaliť

    výpočet zápočtový list

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.