Zavrieť

Porady

Pozicka od sukromnej osoby

Viete poradit nejaku sukromnu osobu, ktora poziciava ludom na zmenku, ktori nevedia zdokladovat prijem?
Poprosim vas piste iba ak viete poradit.
Dakujem.
Naposledy upravil Patrikpato : 15.03.18 at 10:04
13 komentárov     zbaliť
misoft Hmmmm.... takže "nebankovka", "úžerník" - takého hľadáš.... a o pár mesiacov tu budeš vyplakávať, ako sa dostať z kolotoče, keď ti niekto za požičaných 100€ naúčtuje úrok 1000%.
Máš ty rozum? Takýchto hľadať?
Zle dopadneš, ej veru zle!!!!!
Patrikpato Poprosim iba a rady ak o niekom viete, nemusite sa o mna bat, lebo ja niesom vy. Ja rozmyslam uplne inak.
Tweety nuž, kto chce kam, pomôžme mu tam, každý je strojcom svojho šťastia, možno by pomohli najbližší, či?
Oliwa No to vidieť, že rozmýšľaš úplne inak... Ak máš problém pri tisícke na ruku si našetriť 5000... Veď si požičaj od toho, čo Ťa takto vypláca...
kopretinka nevieš zdokladovať príjem,ale na splácanie máš? Tak načo si chceš teda požićiavať?
bodliak Akú sumu ? ... rádovo. Na aké dlhé obdobie ? Aké záruky ?
Patrikpato 5000 na zmenku, robim trenera, peniaze mam na ruku cca 1000 mesacne
misoft 5 mesiacov budeš dostávať tisícku, alebo budeš mesačne PLATIŤ tisícku? Pokiaľ si schopný platiť tisícku mesačne - tak na kieho ďasa si chceš požičať. Niektorí tú tisícku získajú po troch mesiacoch.
Tweety patrikpato http://najdipozicku.sk/ad_category/p...kromnych-osob/
kopretinka trénera robíš na čierno? lebo s takým ofic.príjmom nemôžeš ma´t problém v banke.....
buchač Patrikpato (Dnes 12:04) 5000 na zmenku, robim trenera, peniaze mam na ruku cca 1000 mesacne
====================
Ja len k tomuto.

Mal by si si ujasniť najprv to, čo je to vlastne zmenka, čo jej vystavenie a splatenie obnáša.
buchač kopretinka (Dnes 12:23) trénera robíš na čierno? lebo s takým ofic.príjmom nemôžeš ma´t problém v banke.....
-------------------------
Oliwa (Dnes 18:43) No to vidieť, že rozmýšľaš úplne inak... Ak máš problém pri tisícke na ruku si našetriť 5000... Veď si požičaj od toho, čo Ťa takto vypláca...
=================

Som si na 99,9% istý, že ide o čiernu prácu.
-------------------------

Má si požičať od od jednotlivých klientov, nech sa mu poskladajú ?

Poznám veľmi dobre (roky) jedného chlapca, ktorý sa venuje popri zamestnaní tomu osobnému trénovaniu.
Staršia dcéra ku nemu chodí makať na tele. Platba je 10€/hodinu...teda aspoň dievka toľko cáluje.

Viete, na čo potrebuje šrac love ? Asi nie.
Viete, aké má výdavky ? Pochybujem.
Oliwa To naozaj netušíme,. Možno potrebuje vyplatiť toho, kto mu otvoril tretie oko... Ale nepochybujem, že bude mať problém tú zmenku zaplatiť...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    draik je offline (nepripojený) draik

    draik
    Nikto normálny takú sumu nepožičia. Zmenka nie je žiadna záruka a po zrušení zmenkových platobných rozkazov sa jej výhody okresali. V minulosti špekulanti ponúkali "pôžičku na zmenku" , ale ich cieľom bolo vybrať poplatok a nie požičiať. Navyše pri súčasnej jednoduchej možnosti vyhlásenia osobného bankrotu požičia peniaze bez skutočnej záruky len hazardér.

    Pozicka od sukromnej osoby

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.