Zavrieť

Porady

Presný dátum

Ahojte, potrebujem pomoc s upresnením dátumu. Ak mám napísané, že nie neskôr ako 7 dní po oficiálnom začiatku, ktorý je 18.5, tak ktorý bude 7 deň? Bude sa tam rátať aj ten deň 18 a bude siedmy deň 24? alebo to bude 25?
misoft 18+7 = 25! Matematika sa ojebrabrať nedá....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    vicktor Preco PO 18.? Preco nie vratane osemnasteho?
    Blizi sa Velka noc - Jezisa ukrizovali v piatok a vstal z mrtvych na treti den. Kedy?
    Tweety lebo píše po 18.
    vicktor Nepise "po osemnastom", ale "po zaciatku", co moze byt rano 7:00 a ten den sa uz moze ratat.
    denisa.zuz no bolo to presne že: viac ako 7 dní po termíne zahájenia práce... takže myslíš že je to 24?
    vicktor To moze byt tak aj onak (24. alebo 25.), pretoze ta definicia je nepresna.
    Praca bola "zahajena"(?) v konkretnom case, 7 dni nemusia byt kalendarne, daju sa prepocitat na hodiny a koniec lehoty vyjde inak.
    O co ide? Nejaka zaruka?
    misoft vicktor (Dnes 12:04) Nepise "po osemnastom", ale "po zaciatku", co moze byt rano 7:00 a ten den sa uz moze ratat.
    ------------------------
    Ešte som nikde nepobadal, aby v nejakom úradnom dokumente napísali i čas. Takže sa počíta od 00:00:01 do 24:00:00 - celý deň a až POTOM sa počítajú tie dni.
    denisa.zuz dakujem!
      zbaliť

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Tak nepis "siedmy den", ale "najneskor (datum)".
    denisa.zuz ja som to nepisala, tak to bolo uvedene v pokynoch

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    18+7 = 25! Matematika sa ojebrabrať nedá...
    A keďže oznámili oficiálny začiatok 18-teho, tak po 18-tom sa začína plynúť doba (19., 20., 21., 22., 23., 24., 25..)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.