Zavrieť

Porady

Je možné zapustený balkón zrušiť?

Zvažujeme kúpiť dom s takýmto balkónom. Balkón by sme chceli zrušiť: zalícovať s fasádou a zväčšiť miestnosť. Rád by som dostal jednu z odpovedí: je to bežne možné, nie je to možné, musí sa to posúdiť od prípadu k prípadu (v tomto prípade sa poteším hlbšiemu komentáru).

Ďakujem
Naposledy upravil avv : 04.05.18 at 21:06
lodzia.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    z fotky vyplýva, že nad zábradlím je preklad, teda obvodová stena s oknom v balkóne nosná nie je, môže sa zbúrať
    Naposledy upravil marleau : 15.04.18 at 07:48

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Je to mozne, dost casto sa to robi, treba na to stavebne povolenie, kedze ide o zmenu vonkajsieho vzhladu budovy.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    bodliak Z fotky mám pocit, že je to balkón smerom do dvora schovaný za stromom. Ak tam nie je sused udavač... Na nosné časti to nemá vplyv.
    ivka70 nevidim ziadny dovod, preco to neurobit korektne na prvy krat, taketo rady si mozes schovat vies kam
    bodliak Poraď, kam si ich schovávaš ty?
    ivka70 ja nikomu neradim obchadzat zakony, ty problemy mat nebudes, ked posluchne tvoje "dobre" rady, ze...
    bodliak Miesto zábradlia bude múr a miesto otvoru okno. O čo ti ide? Kŕmiť byrokratov a platiť kolky?
      zbaliť

    Je možné zapustený balkón zrušiť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.