Zavrieť

Porady

opalovací faktor zmiešavaných olejov

Aký je výsledný opalovací faktor dvoch olejov keď jeden má faktor napr.20 a druhý 8. Zmiešam ich v pomere napr. 1:1 alebo 1:3
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Nie som si isty ci sa faktory daju miesat a ratat ako napr. alkohol - do pol litra piva (5%) pridam zaprazku pol deci 40%.
    Ak ano, v prvom pomere bude vysledok (20 + 8) / 2 = 14.
    V druhom (20 + 3 * 8) / 4 = 11.
    Ak su to pripravky od roznych vyrobcov, nerob to. A vlastne neviem naco to robit aj s rovnakou znackou.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    vicktor Tak si kupim jedno balenie 20, druhe lacnejsie 3 a zmiesam, dostane dvojnasobok 20. Ked sa bude minat, znovu kupim trojku, dolejem a zasa budem mat 20 - spravne? Robis to takto?
    kopretinka ja sa neopaľujem,ale ked máš 20+8,výsledok je 20.keď sa ti to minie a doleješ 3,máš 3. Ja som odpovedala na jeho konkrétnu otázku.To,že ty si si vymyslel dolievanie,to je tvoj problém.
    bodliak Faktor 20 a faktor 8 v pomere 1:1 a výsledok bude faktor 20 ? Jupí, hlás sa za ministra financií.
    vicktor Ja som porozumel ze aj v pomere 1:3.
    Aha, nesmiem dolievat, iba zmiesat.
    kopretinka no rozhodne nebude (20+8):2
    misoft Presne tak, kvietoček... u týchto mazaničiek na telo neplatí nejaké spočítavanie - zostáva vždy najvyšší faktor....
    vicktor Ako moze ostat, ked ho "rozriedis"?
      zbaliť

    opalovací faktor zmiešavaných olejov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.