Zavrieť

Porady

Co znamenaju symboly zakruzkovane na fotografii?

Zaujima ma, co mozu znamenat symboly zakruzkovane na fotografii. Neviem do ktorej kategorii otazok toto zaradit.
Prevazne ma zaujima symblo vlavo hore, co pripomina dve stvorky stojate proti sebe. Moze to mat nieco s neonacismom? Dakujem.
InkedBVR_2018_05_26_18_44_53Trim.mp4_snapshot_00.24_[2018.05.26_19.28.07]_LI.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    4 a 4 je osem, to je jasné H (Hitler), TS to je klasika ( Tiso) no a vpravo hore "Thor Steinar" (to ani nemusím písať), takže mobil a vytáčaj NAKU.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    pile1983 Tieto symboly su nahlasitelne? TS moze byt aj skratkou pre Thor Steinar. Ak to nahlasim na NAKU tak to bude mat pre majitelov auta nasledky?
    buchač pile

    Pozrel som sa do tvojho profilu.
    Je zaujímavé, že sa pýtaš na niektoré veci, ktoré sú dosť jednoduché.
    Toto tu ma mierne zaráža.

    Chceš o nejaký čas (keď sa už bude NAKA realizovať) dať sem ďalšiu otázku v znení :

    " Niekto mi poškodill (podpálil, rozbil....atď) auto. Čo mám robiť ? "

    P.S.:...obsah otázky sa dá upraviť do rôznych variant, no pointa bude zachovaná...proste prídeš k poškodeniu majetku, prípadne aj zdravia.
    pile1983 To nie je moje auto.
    bettylou Veď práve
    buchač AMEN ...
    marleau nazaj ťa serie, ak by tam mal niekto napr. AH88???? naozaj si také sprosté??? vieš koľko krát som videl v Hamburgu, čo má ŠPZ HH značku HH 88AH??? veľa, pošli za mnou NAKAu, som nebezpečný, nezdieľam strach zo symbolov
      zbaliť
    vicktor
    ...a TSTS znamena Ticho Sed Ty Sliepka!
    bettylou chuj

    Makovsky je offline (nepripojený) Makovsky

    Som biofyzik a využívam svoje poznatky pre službu zdravia. Meriam elektromagnetický smog. Venujem sa alternatívnej medicíne - fytoterapií. ...viac Makovsky
    je to odraz. Fotené to bolo z auta a je to odraz prístrojovej dosky na čelnom skle. Odfoť tú prístrojovku priamo a uvidíš čo to je. (alebo sa ňu len pozri)
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Ešte, že si len ten BIOfyzik a nie klasický...len to ťa ospravedlňuje, že si napísal dobrú blbosť.
    bettylou Nebudeto lepeňak ala fotoshop
    misoft Je to odraz..... ale len tej strechy v zábere.....
    Mimochodom - má to vo vnútri vozidla (že vidieť cez sklo?) - je to jeho osobný priestor...., môže si tam hoci aj holú ženskú vycapiť.... keď sa mu to páči....
    Tiež ma niekedy serkajú niektoré veci, ale aby som NAKUKOVAL a FOTIL to, čo má vo vnútri auta vycapené... to by bolo pod úroveň. Takéto veci robia len rôzni čmuchalovia....
      zbaliť

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    chudák človek s inicálkami A.H. náhodou narodený v roku 1988, kvôli pár pošahaným debilom si nemôže vybrať ani len sprostú ŠPZ na auto, aby to náhodou nejakému sorošovskému hovnu neprekážalo
    Naposledy upravil marleau : 27.05.18 at 08:20

    Hlasovalo 11 pouzivatelov

    Užitočné (4)
    aktaK, KoxXxo, korela, vicktor
    Neužitočné (2)
    Nevhodné (4)
    -1

    Co znamenaju symboly zakruzkovane na fotografii?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.