Zavrieť

Porady

Môže študent u jedného zamestnávateľa pracovať v rovnakom období na dohodu o brigádnickej práci študenta a aj na dohodu o vykonaní práce (rôzne pracovné úlohy)?

Poprosila by som o radu, či môžem študentovi, ktorý u nás už pracuje na dohodou o BPŠ dať aj Dohodu o VP na inú pracovnú úlohu? V takomto prípade sa tiež na neho vzťahuje tých 350 hodnín na základe DoVP + na tú dohodu o BPŠ bude mať zvlášť tie hodiny? Ďakujem
10 komentárov     zbaliť
veronikasad aku pracu bude na DoVP robit?
Beba BS Výpomoc v informačnom centre počas letnej sezóny
avalik to mi pride ako opakovana cinnost a nie "vykonanie prace"
veronikasad suhlasim s avalik
Beba BS No len ono to nie je každodenne. Je to podľa potreby, ked budú mať zamestnanci dovolenky alebo tak.
avalik nevadí, že nie je každodenne ale má charakter opakovanej činnosti - nie je to úloha typu "pokosiť trávnik", "vymaľovať kanceláriu", "upratať po maľovaní"
veronikasad na DoBPS vykonava aku pracu? Ma podpisanu odvodovu vynimku?
Beba BS Nemá odvodovú výnimku. Tam má tiež len príležitostne spev na podujatiach...
veronikasad Nebolo by vhodnejsie uzatvorit so studentom na to zastupovanie v informacnom centre DoBPS ? A na kazde vystupenie samostatnu DoVP?
Beba BS no veď rozmýšlam nad tým, že by sa táto dohoda ukončila dohodou k určitému dátumu a uzatvorila by som novú na vystúpenia (Tam by som teoreticky mohla dať aj o pracovnej činnosti) 10 hodín týždenne určite neprekročí a mala by som to ošetrené na celý rok.... a na toto dám tú DoBPŠ
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Môže študent u jedného zamestnávateľa pracovať v rovnakom období na dohodu o brigádnickej práci študenta a aj na dohodu o vykonaní práce (rôzne pracovné úlohy)?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.