Zavrieť

Porady

Zháňať FA?

Známy si menil SIM kartu v Orangei. Keďže doručenie tejto karty išlo cez UPS, tak uhradil PPD firme Orangei. PPD je na sumu 94,50 Sk. Potrebujem k tomu aj faktúru? Prepravný list mám - ten by nestačil? Bola som si FA pýtať v Orangei, ale povedali mi, že to nech mi vystaví UPS a hneď na to mi povedal, že aj tak faktúru nepotrebujem, keď mám PPD.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

    ZuzanaA
    Mickya, podľa mňa máte doklad od UPS za dopravu a nie od Orangu, však? Doklad od UPS môžte považovať normálne za faktúru - majú tam všetky náležitosti podľa zákona. Ale je mi čudné, že platil niečo za doručenie novej SIM karty, keď to menili nám, išlo to na náklady Orange a nie na naše.

    Mickya je offline (nepripojený) Mickya

    Mickya
    Je síce pravda, že prepravný list má všetky náležitosti, ale nie je na ňom uvedená naša firma, ale Orange. Až na PPD je uvedená naša firma a Orange. Dúfam, že to bude OK.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.