Zavrieť

Porady

oprava neuplatnenia nezdanitelnej časti dane v predošlom mesiaci??

pri vypočte mzdy som si všimla, ze v predoslom mesiaci som jednemu zamestnancovi neuplatnila nezdanitelnu čiastku zakladu dane..jeho pracovný pomer sa predlzoval, a v programe som zabudla predlzit dátum uplatnovania nezd. základu., teraz som si opravila mzdu za máj, ale chcem sa opýtať, či sa nedá nejak opravit aj mzda za Apríl, s tým že by som poslala opravny vykaz..a zamestnancovi poslala rozdiel v mzde za Máj? alebo ako by som mohla postupovať? dakujem pekne za odpoved
Mila123 poriešiš v RZD, nechaj tak, pretože by si musela veľa opravovať....
llentikaa z účtovného hľadiska to pre mňa robota navyše nebude, pretože na to mame externú firmu. Mňa zaujímajú konkrétne len mzdy. Našla som si jeden článok na mzdove centrum.sk , kde riešia presne toto iste. Píšu , že rozdiel môžem doplatiť v nasledujúcom mesiaci a o to ponížim úhrn zrazených preddavkov. Tým pádom by to na oboch stranách malo sedieť..Ešte čakám na odpoveď účtovníčky , či bude ochotná, alebo mi napíše že to je veľa opravovačiek
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kvjetecko je offline (nepripojený) kvjetecko

    kvjetecko
    najjednoduchsie to mas vysporiadat v rocnom zuctovani dane

    oprava neuplatnenia nezdanitelnej časti dane v predošlom mesiaci??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.