Zavrieť

Porady

PHM účtovanie

Dobrý deň je tu niekto kto účtuje PHM na konci mesiaca ( ja si urobím tabuľku v exceli , kde si nahodím bločky ) a potom to jednou sumou zaúčtujem , len sa chcem spýtať mám bločky od rôznych čerpacích staníc ako dodávateľa tam mám dať koho resp. to zúčtujem?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kristina27 je offline (nepripojený) Kristina27

    Kristina27
    Aj ja to tak robím, že na konci mesiaca z tabuľky súhrnom, rozdelím si na každé auto zvlášť, vypisujem VPD ručne a tam píšem "bločky z ERP" alebo "čerpacia stanica SR", mali sme aj kontrolu z FS a všetko OK, bločky si nalepím zvlášť a pri každý napíšem ŠPZ auta (máme viac) dokonca si píšem aj litre a miesto, kde tankovali, aby som si to vedela potom zaevidovať do evidencie prevádzky MV.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    timejka200 takže nevadí ak sú pomiešané bločky napriklad Slovnaft, Oliva atď že nemusím teraz 20 bločkov hazadzovať zvlášť slovnaft a zvlášť oliva
    Kristina27 stačí spolu, nemusíš deliť na každú čerpaciu zvlášť, ja by som skôr delila osobitne autá, aby sa ti ľahšie účtovalo
    timejka200 ano ja mám tiež popísané a bločkoch ( my máme 2 autá ) ďakujem pekne za odpoveď
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.