Zavrieť

Porady

Nevyplatenie riadne mzdy za dohodu o prac.cinnosti

Dobry vecer, chcela by som sa poradit. Som zamestnana v skolstve a v juli zaciatkom prazdnin som podpisala dohodu o prac.cinnosti na 2 mesiace. Kde som mala odrobit len na zastup dovolenky jednej pani. Zmluvu som podpisala na 2.8 v hrubom. Odpracovala som v juli teda 10 dni a za tu som dostala vyplatnu pasku kde mi vyplati 40 eur . Dal mi 180 eur na ruku. S tymto som neratala bo sme sa vobec nedrzali pofpisanej dohody. Ked som sa ohradila tak na mna nasil manko a otvorenu prefajnu. Je tam kam.system ale nemam sa k nemu ako dostat. Poradte co mam v tomto pripade robit. Dakujem.
veronikasad Kolko hodin tyzdenne si pracovala?
juliakordula 2 tyzdne v mesiaci 8 hodin denne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Na dohodu o pracovnej činnosti mozes odpracovat max.10 hod.tyzdenne a mala by si to mat uvedene v dohode. Ak si pracovala viac, porusila si Zakonnik prace rovnako ako zamestnavatel a islo o ciernu pracu.
    Spätne neurobis nič, peniaze legalne neuvidís. Za manko ti moze strhnúť len ak mas podpisanu dohodu o hmotnej zodpovednodti, bola vykonana riadna inventura a podpises dohodu o zrazkach zo mzdy. Tebe vsak nevyplatil odmenu za ciernu pracu...

    Nevyplatenie riadne mzdy za dohodu o prac.cinnosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.