Zavrieť

Porady

Huawei P9 lite mini a prepojenie s PC

Zdravím, kto mi poradí, nefunguje mi prepojenie Huawei P9 lite mini s pc cez kábel. Vôbec mi ho nenájde a v nastaveniach mobilu nemôžem nájsť položku pripojiť cez USB kabel v nastaveniach táto ponuka chýba. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mr.dred je offline (nepripojený) mr.dred

    mr.dred
    Do telefonu si stiahni WIFI TRANSFER a do PC program IPMSG for Win32 a môžeš prenášať čo chceš...cez WiFinu

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Postup

    - vlozit kabel do pc
    - vlozit druhy koniec kabla do hujaveja
    - v mobile stiahnut obrazovku dole..na upozornenia
    - objavi sa ponuka...obrazky a subory
    - kliknut na subory
    - otvorit v pc ...moj pc
    - mala by sa objavit ikonka pod nejakym nazvom
    - otvoris a si v mobile

    Podotykam, ze tento postup treba obcas zopakovat...
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    martuli asi som málo chápavá, ale nejde to. po kliknutí na súbory sa mi objavia možnosti: obrázky, zvuk, videá, archívy, dokumenty, aplikácie, stiahnutésúbory a poožka pamäť telefónu nič viac.
    buchač Nie je jasne, co vlastne chces. Ak pracovat na pc s tym, ze udaje sa budu okamzite davat do mobilu...tak to veru nepojde.
    Ja mam P9 Lite.
    Stahujem len obrazky do ntb, sak ine nepotrebujem. No ak som pripojeny, tak cez pc ani len foto nejde otocit.
    Mobil predsa ide na Android a pc na Win.
    Vsetko je o skusani, takze hajde do toho preklikavania sa.
    martuli Išlo mi o prenos súborov cez usb kábel z mobilu do pc a naopak. Škoda, ďalšie vec, na ktorú som prišla až po zakúpení mobilu, doteraz mi to šlapalo na všetkých bez problémov, asi to budem riešiť cez sd kartu, aj to ma dosť vytočilo, že je síce duálny, ale buď druhá sim karta, alebo sd karta. Škoda. Ďakujem
    misoft No veď je duálny.... akurát máš na výber - buď dve SIM, alebo jedna SIM a jedna SD - teda dve možnosti
      zbaliť

    Huawei P9 lite mini a prepojenie s PC

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.