Zavrieť

Porady

Náklady na telefón

Ahojte, chcela by som sa vás opýtať, ako mám zaúčtovať fa za mobil. prešli sme z prima karty na paušál. na karte bol ešte kredit 1500,-Sk a došla mi fa na 700,- Sk. Orange to vo fa započítal, takže fa bola vystavená na 0,- SK. Poraďte prosím. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

    To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac účtovník 007
    Helus
    Ahojte, chcela by som sa vás opýtať, ako mám zaúčtovať fa za mobil. prešli sme z prima karty na paušál. na karte bol ešte kredit 1500,-Sk a došla mi fa na 700,- Sk. Orange to vo fa započítal, takže fa bola vystavená na 0,- SK. Poraďte prosím. Ďakujem
    Asi budeš musieť Tvoju otázku lepšie vysvetliť.
    a došla mi fa na 700,-Sk...
    fa bola vystavená na 0,-Sk
    tak na 700 či na 0?

    Predpokladajme, že ti zostalo na prima karte 1500,- Sk. Mesačný program máš 2200,- Sk. Tých 1500 Ti odrátajú a dostaneš fa na 700,- Sk. Účtuješ iba tých 700,- Sk, lebo 1500 máš už na 518-xxx, keď si zakúpila Prima kartu a zaúčtovala. Toto bol len príklad na sumy, lebo úplne Tvojmu zadaniu nerozumiem.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Je možné aj to, že v ďalšej faktúre Orange odpočíta zvyšných 800,- zo zvyšku kreditu (teraz započítal 700,-, preto fa bola nakoniec nulová).

    bendži je offline (nepripojený) bendži

    bendži
    ja tvojej otázke rozumiem..
    fakturovaná suma bola 700 Sk, ale kedže vám na Prima karte zostalo 1500,--, po zápočte suma k úhrade faktúry bola 0,--

    vychádzajúc z predchádzajúcej odpovede by si to už účtovať nemala?.. resp. prijať faktúru do evidencie len v nulovej výške, pretože ako bolo napísané, tú sumu si už raz na 518 účtovala pri kúpe prima karty..

    účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

    To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac účtovník 007
    Paula
    Je možné aj to, že v ďalšej faktúre Orange odpočíta zvyšných 800,- zo zvyšku kreditu (teraz započítal 700,-, preto fa bola nakoniec nulová).
    Aha, tak potom už rozumiem.
    Ano, zaevidovať v nulovej výške.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.