Zavrieť

Porady

Pracovný fond

Dobrý deň, chcela by som poprosiť skúsené mzdárky o radu. Firma plánuje otvoriť taký menší bar kde sa budú predávať fľaškové vína, nejaké tie pochutiny a pod. Zamestnať plánuje dve dievčatá, ktoré budú robiť krátky, dlhý týždeň. Otvorené by malo byť cez týždeň 9:00-21:00 hod. a cez víkend 9:00-22:00 hod. Chcem sa opýtať či pri takýchto otváracích hodinách je možné, aby takto robili? Lebo pracovný fond bude každý mesiac prekročený, resp. Vás prosím o radu ako v takomto prípade postupovať, aby dochádzka bola v poriadku. Myslím, že ide o nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas a môže byť pri ňom 40 hod. týždenný pracovný čas? Pri dlhom týždni robí jedna P, UT, Pi, So, Ne a pri krátkom týždni iba stredu a štvrtok. Samozrejme im budú priznané všetky príplatky na aké majú nárok. Len si neviem dať rady s tou dochádzkou a pracovným fondom. Ďakujem veľmi pekne.
veronikasad Vytvor si dochádzku napr.za október pre obe zamestnankyne, spocitaj odpr.hodiny a porovnaj s fondom prac.casu za oktober
Miška170988 Tak som to aj urobila za august a práve to som nevedela čo s tým ďalej, keď mi vyšiel napr 20 hod. nadčasu a či za jeden týždeň môže byť vykázané v dochádzke odrobené 59hod. (pri dlhom týždni) keď podľa ZP to môže byť 48hod. aj s nadčasom. ale zase na krátky týždeň má odrobené len 23hod. a ďakujem aj tebe veľmi pekne za radu, všimla som si až teraz, že si mi aj ty odpísala
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Keby si mala len polhodinovu prestavku, budu robit 5x11 + 2x12 hodin.
    co je spolu 55+24 = 79 hodin.
    Ak zoberies teoreticky maximalny tyzdenny pracovny cas 40 hodin, 79:40 = 1,975 cloveka.
    Cize vyjst by ti to vyslo, ale nikde nemas zapocitane dovolenky, PN, paragrafy, na tie sa v optimalnom pripade prihadzuje 10%, niekedy az 20%.
    Priemerne len na dovolenky pre 2 ludi ti vychadza 6 hodiny tyzdenne (2x40 hod.x4 tyzdne= 160 hodin / 52 tyzdnov = 6,15 hod. tyzdenne)
    A v takom pripade ti to uz nevyjde.
    Urcite treba uvazovat aj o 3 osobe, aj ked na kratsi uvazok.
    Naposledy upravil ivka70 : 10.09.18 at 05:45
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Miška170988 Ďakujem veľmi pekne. ešte by som sa chcela opýtať jednu vec či to je v poriadku a to, že by som mala odovzdanú dochádzku napr. s 20hod. nadčasov. mala by ich zaplatené a nebrala by si náhradné voľno. môže byť takáto dochádzka z pohľadu zákonníka práce? za rok môže byť max 150 hod. nadčasu odrobené a zároveň najviac 8 hodín za týždeň. dobre tomu rozumiem?
    ivka70 Ano, moze, pokial budu ohladom nadcasov splnene podmienky ZP. Ale ani s nadcasmi 150 hodin rocne ti to nevyjde, staci jedna PN a uz to nepokryjes..
    Miška170988 Ďakujem veľmi pekne. Moc si mi pomohla, aby som bola v obraze a vedela argumentovať prečo aspoň nejakého dohodára dohodnúť. Ďakujem ešte raz
    ivka70 Ono naozaj treba spocitat, kolko hodin potrebujes do roka so vsetkym moznym, co sa moze vyskytnut a tak urcit pocet zamestnancov. Drzim place pri argumentacii
    Miška170988 Ja som sa hlavne bála toho, že ak naozaj šéf ostane len pri počte 2 a budú také dochádzky s nadčasmi (bez tých prípadných PN, dovoleniek a pod), či by v prípade kontroly nebol nejaký prúser, že sa porušuje pracovný fond.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.