Zavrieť

Porady

Absencie zamestnanca

Ak mám zamestnanca, ktorí prestal chodit do prace. V auguste dosatal absencie a bolo mu postou odoslane okamzite ukončenie pracovneho pomeru, ktoré ale prevzal až 12.09.2018. K tomu dňu toho zamestnanca ukončíme. Len sa chcem spytat v septembri nemá žiadnu absenciu, ani odpracovanú hodinu. Možem to nechať tak, alebo mu dať absencie?
6 komentárov     zbaliť
misoft Bol v tej dobe na pracovisku? Nie? Bezdôvodne nebol v práci - podľa mňa - absencia.
Mila123 ak nemá absenciu, nemá odpracovanú ani jednu hodinu čo má v 09/2018? je PN????
katulik989 30.08.2018 som jjej poslala okamzite skoncenie postou, lenze ju nevedeli zastihnut a nakoniec sa mi dopoprucenka vratila az vcera, s tym ze 12teho prevzala list. Do 12.9. nema nic, ani absenciu ani PN, ani neplatene volno nic. Preto sa pytam, ci mu mozem dat teraz absenciu na niektore dni v septembri a ukoncit ho k 12.9.
Mila123 samozrejme, že A-čká má
katulik989 Dobre ale nebude socialke vadit ze mu dam absenciu, a ooňznámim to az teraz?
Mila123 vadiť im to nebude, prečo? môžu dostať zaplatené sankcie od Vás za neskoré oznámenie, aspoň, že nemeškáš s odhláškou....
https://www.socpoist.sk/aktuality-za...a/48411s66530c
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    katulik989 dobre, stací ak mu dám jednu absenciu za spetember? na toho 12teho? alebo mam dat viac. Neprisla do prace ani nebola na pracovisku, proste z dna na den neprisla
    Tweety No, nebude mať pokryté dni, ku skončeniu PP, dala by som A na všetky dni.,
    katulik989 robi na zmeny. takze to by nevadilo, že by nemala všetky dni ci?
    Tweety ok, potom jna ten deň dajte smenu aby mala A a ukončíte PP.
    katulik989 stačí len na toho 12teho?
    Tweety tak, ako vyšli smeny a nebol v robote ak jedna, tak stačí, ak ich mal mať viac, tak všetky, ktoré neodpracoval
    katulik989 Ďakujem
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.