Zavrieť

Porady

Zmena zdravotnej poistovne

Dobrý , nahovárajú ma na zmenu všeobecnej zdravotnej poisťovne za dôveru ,bude to zmena k lepšiemu ? / kto je v dôvere vie najlepšie posúdiť.../
veronikasad Ak vela doplacas za lieky alebo dieteticke potraviny,mozno to bude zmena k lepšiemu. Od nového roku planuju prispievat aj na doplatky u zubára, ale s velkou byrokraciou. Som v Dovere viac sko 20 rokov, neplanujem menit ZP.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Nikto ti len tak neprezradi, ci to bude zmena k lepsiemu, lebo nedokaze posudit tvoje potreby.
    V prvom rade si prever, ci lekari, ktorych pravidelne navstevujes, maju zmluvu s poistovnou, kam chces prejst.
    A potom si prever, ci to, co najcastejsie vyuzivas zo zdravotneho poistenia, ma dovera rovnako alebo lepsie hodnotene.
    Podla toho zvaz prestup.
    Naposledy upravil ivka70 : 26.09.18 at 12:02

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Stretla som sa len s jedným lekárom, ktorý odmieta poistencov Dôvery, lebo penta. Len tento lekar sa netaji ani tým, že voli kotlebovcov, tak to beriem s rezervou. Na druhu stranu musim priznať, že na dôveru z tohto dovodu nadávajú viacerí. Ale napríklad moja mama čaká pol roka na operaciu bedrového kĺbu. A povedali jej, že keby boli vo všeobecnej, tak by čakala 9 mesiacov. Rovnako zuby u nej boli problem, kým bola vo všeobecnej, zubár jej dal termín na mostík o rok. A ked zmenila poisťovňu, začal robiť hneď.
    Neviem, ako presne to je s doplatkami na lieky, tento mesiac mi prišli automaticky peniaze za lieky, čo som doplácala druhý kvartál. Bez žiadosti, len mi oznámili do mailu.

    Čo ale bude v tvojom prípade, to ťažko povedať. Ak by si mal vážnu chorobu typu hemofília, čakala by ťa transplantácia, asi by som uvažovala inak

    Zmena zdravotnej poistovne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.