Zavrieť

Porady

Ekonómka školy-zaradenie do platovej triedy

Dobrý deň. Do akej platovej triedy má byť zaradená ekonómka školy, ktorá dosiahla vysokoškolské vzdelanie, titul ing v v študijnom odbore ekonomika a manažment podniku. Predchádzajúci riaditeľ školy ju zaradil do 11 platovej triedy a 12. platového stupňa, s tým, že jej započítal do praxe strop 32 rokov (v skutočnosti má prax cca 18 rokov ako ekonómka školy). ďakujem za odpoveď
avalik tyka sa to teba? ty si ta ekonomka? ak nie, z akeho dovodu ta to zaujima?
Moldavit Moja otázka sa týka zaradenia do platovej triedy, prosím akceptovať otázku a vyjadrovať sa k meritu veci. Ďakujem :-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    " Moja otázka sa týka zaradenia do platovej triedy, prosím akceptovať otázku a vyjadrovať sa k meritu veci. Ďakujem :-)"

    ak si ta ekonomka, tak zakon 553/2003 by si mala poznat,
    ak si novy/a riaditel/ka tiez by si ten zakon mal/a poznat
    ak si zavistlivy/a kolega/yna tak ta nasmerujem na § 6 a § 7 uvedeneho zakona
    Moldavit Takže ešte raz, veľmi pekne prosím odpovedať k meritu veci. pýtam sa na to, pretože mám z dvoch zdrojov dve rozdielne oficialne odpovede. prosím buďte konštruktívny a vyjadrujte sa k meritu veci a netrepte. Ďakujem. Takže požiadam o výklad pani Belešovu. Ďakujem každopádne za Váš čas.
    avalik veď odpoveď som dala, stačí čítať uvedené paragrafy ... a tiež etiketu porady

    Ekonómka školy-zaradenie do platovej triedy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.