Zavrieť

Porady

Zákonné postupy soc. poisťovne 1

Ešte raz,by som sa chcel obrátiť na odbornú verejnosť na tomto portáli aby mi poradila s mojím problémom,nakoľko po vyčerpaní všetkých dostupných spôsobov som sa nedopátral jednoznačnej,zákonnej a profesionálnej odpovede,aj po informáciách zo soc.poisťovne,kde sa názory na môj problém rozchádzajú.Ešte raz-zhruba:1. zlé vypracované DP-zlé platené odvody-vymáhaný nedoplatok za odvody.,2.opravné DP,ktoré je nulové-potom nasleduje neopodstatnenie dlhoby/bližšie informácie uverejnené 7.8.2006 na tomto portáli/-stále nezobraté na vedomie opravné DP a stále exekučne vymáhaný nedoplatok za odvody soc.poisťovni aj,keď je už podľa nového opravného DP neopodstatnené.Prosím Vás ak by ste mi vedeli o tejto problematike poskytnúť viac zákonných informácií,vedeli by ste mi aspoň čiastočne vysvetliť tvrdý postup soc.poisťovni a vedeli by ste mi povedať,či je vôbec postup soc.poisťovne v súlade so zákonom bol by som veľmi rád-vopred ĎAKUJEM!
Naposledy upravil PASSERO : 20.08.06 at 14:37
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Zákonné postupy soc. poisťovne 1

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.