Zavrieť

Porady

investovanie do nehnutelnosti

Podnika tu niekto s nehnutelnostami ?

V zkratke moja situacia:
Robim v zahranici, v Bratislave chcem kupit byt za ucelom investovania - ci uz ho dlhodobo prenajimat, obratom predat za drahsie alebo zrekonstruovat a predat.

Je mi jasne, ze je nevyhnutne mat dobry prehlad o aktualnej situacii na trhu - vybrat byt, ktory je podceneny, alebo najst taky, ktoreho sa majitel potrebuje (a nevie) surne zbavit. V dobrej lokalite, ktora ma potencial do buducna. Kde ceny nehnutelnosti ako take budu stupat + kde je velky dopyt po prenajme.

Ti skusenjesi, co sa tomuto venujte.. ako by ste postupovali v mojom pripade ?

Celkovy stav svetoveho financneho trhu sledujem len povrchne, ale tiez pocuvam z kazdej strany, ze recesia tu uz mala byt davno a ci skorej alebo neskorej sa tomu nevyhneme.
Logicky sa to dotkne aj trhu s nehnutelnostami - aky mate na to nazor ?
Oplati sa vobec kupovat byt teraz ?


Ak by sa tu niekto nasiel, kludne sa vieme dohodnut aj na telefonate, prip. kratkej kave. Samozrejme nie zadarmo.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    felix1 je offline (nepripojený) felix1

    ja felix1
    ,Potenciál do budúcna ? Kúp byty v Ba Pentagone a počkaj na doriešenie problému. Ceny stúpnu zo dňa na deň o100% . Ak si v zahraničí, kto ti bude dozorovať prenájom, opravy a.p. ? Po odpočítaní nákladov sa potešíš ak nebudeš v strate. Tento vlak ti už podla mňa ušiel.

    investovanie do nehnutelnosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.