Zavrieť

Porady

Ročne zuctovanie zdravotneho poistenia

Ako sa dozviem ci mam preplatok na zdravotnom poisteni,je mozne ze ak ho mam,ze si ho nejakym sposobom nechava zamestnavatel?
veronikasad V zdravotnej poistovni. Aku mas priemernu hrubu mesacnu mzdu? Bola si dlhodobejsie PN?
lenka0407 hruba okolo 570nie nebola som PN...prave naopak ,prave ze poistovna podla mna nema na mna ziadne naklady...tak len chcem vediet na zaklade coho vlastne vznika ten preplatok?ze niekto ho ma a niekto nie?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Preplatok na zdravotnom poisteni vzniká len uplatnenim odpocitatelnej polozky na zdravotné poistenie. Pri vyssej mzde sa krati, alebo neuplatní vobec.

    Naklady na liečbu nemaju na vysku preplatku ziadny vplyv. Na PN som sa pytala len preto, ze pocas nej odvody neplatis a z titulu uplatnenia rocnej odpočítateľnej položky môže vzniknúť preplatok.
    Ale to predsa vôbec nezáleží od toho koľko nákladov s Tebou mala poisťovňa To je milé toto

    Ročne zuctovanie zdravotneho poistenia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.