Zavrieť

Porady

Oslovenie potenciálneho klienta e-mailom.(B2B)

Zdravím,
viem, že sa to tu riešilo už viackrát, no potreboval by som názor na konkrétne znenie môjho e-mailu, ktorý by som chcel poslať potenciálnemu zákazníkovi. Jedná sa o B2B a nejde o zasielanie newslettru alebo noviniek a ani hromadné posielanie e-mailov rôznym firmám, ale o oslovovanie konkrétnych firiem, ku ktorým som sa dostal po dôkladnom prieskume trhu a zvážil, že by moje služby naozaj potrebovali. Myslíte si, že je to po právnej stránke ok?

Znenie z-mailu:
Dobrý deň,

sme spoločnosť poskytujúca služby v oblasti tvorby webstránok a nakoľko sme si všimli, že máte starú webstránku/nemáte žiadnu webstránku by sme Vás chceli v súlade so zákonom . 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách požiadať o súhlas so zaslaním našej ponuky služieb.

S pozdravom,

Meno odosielateľa, názov spoločnosti, kontakt, webstránka

Ďakujem vopred za všetky vaše reakcie
Naposledy upravil marek900 : 30.01.19 at 14:21 Dôvod: nepoďakoval som
4 komentárov     zbaliť
Mária27 Ktoré ustanovenie zákona? Paragraf 62 ods. 2 sa vzťahuje na fyzické osoby.
marek900 A nejaký podobný zákon týkajúci sa právnických osôb neexistuje?
Mária27 je tam naň odkaz
Mária27 tuším 22/2004 - tie zakony sú dlhé a dosť nezrozumiteľne napísané, treba si stále čosi overovať
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Oslovenie potenciálneho klienta e-mailom.(B2B)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.