Zavrieť

Porady

Oslovenie e-mailom?

Chcel by som sa opytat, ci ma niekto prehlad v nasej legislative, resp. v moznostiach, ako oslovit e-mailom potencialnych klientov.

Zacinam s podnikanim zameranym na firemnych klientov, na nejaku velku reklamnu kampan nemam prostriedky a osobne navstevy chcem (aspon spociatku) tiez obmedzit len na firmy, ktore o moje sluzby prejavia zaujem. Najvhodnejsia sa mi zda byt e-mailova forma, len by som nerad robil nieco protizakonne.
Vsimol som si, ze niektore firmy poslu najprv e-mail so ziadostou o suhlas na zaslanie blizsich informacii o svojich sluzbach, ale nemyslim si, ze by toto bola efektivna forma komunikacie, napr. ja osobne som na takyto e-mail nikdy nereagoval.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    day je offline (nepripojený) day

    day
    vybrat cielovu skupinu, urcit, vybrat spravne firmy ktore su potencionalnymi klientmi, zatelefonovat kompetentnym osobam a dohodnut stretnutie

    (vas mail, aj ked mozno dolezity, zapadne medzi ostatne nevyziadane = vymazane)

    day je offline (nepripojený) day

    day
    Zakon o reklame paragraf 147/2001
    Naposledy upravil day : 13.09.10 at 08:28 Dôvod: kodovanie textu

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    ja som alergická nielen na nevyžiadané maily, ale aj na tie úvodné, ktoré žiadajú o súhlas, mažem, prípadne posielam nazad, že si neželám takéto kontakty.
    Podobne telefonáty ......... v poslednom čase sa to objavuje stále častejšie.

    lstulajter je offline (nepripojený) lstulajter

    lstulajter
    Ved prave tie "uvodne" su podla mna uplne bezcenne, nijako nezaujmu, len obtazuju.

    Co s tym? Ako sa moze presadit zivnostnik, ktory nepredava rozky, ale chce ponuknut svoje sluzby (cas a znalosti, nie tovar) firmam?

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    niet nad osobný kontakt. Ide to pomalšie, ale ide.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.