Zavrieť

Porady

prechod na VRP alebo E-kasu?

Ahojte! Klient na evidenciu hotovostnych trzieb doteraz pouzival ERP. Do 30.6. musia byt ERP prerobene na online registracne pokladnice. Moze sa v priebehu roka rozhodnut, ze zrusi EPR a bude pouzivat len VRP (ma iba malo dokladov cez kasu)? Cize VRP tiez bude sucastou tej E-kasy, bude to stacit? Dakujem!
misoft Bude. Odpadne mu povinnosť byť on-line pripojený, prípadne prerábať ERP (alebo kupovať novú).
christne24 Dakujem za odpoved!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dodkoo je offline (nepripojený) Dodkoo

    Dodkoo
    Kedy môže podnikateľ používať VRP

    Otázka č. 4 - prechod z používania ERP na VRP alebo z VRP na ERP
    Môže podnikateľ v priebehu roka prejsť z používania ERP na VRP alebo z VRP na ERP?
    Odpoveď
    Podnikateľ môže súbežne používať ERP spolu s VRP a môže sa taktiež počas roka rozhodnúť pre zrušenie ERP a následne pre začatie používania VRP. Uvedené platí aj naopak, t.j., podnikateľ, ktorý už nechce používať VRP, môže sa rozhodnúť pre používanie ERP.
    christne24 Ano, toto som tiez nasla, len som si nebola ista, ci aj od 30.6. to plati a nemusi prerobit svoju ERP, kedze VRP je zadarmo a v nasom state nic nie je zadarmo...
    christne24 dakujem!

    prechod na VRP alebo E-kasu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.