Zavrieť

Porady

Nejde mi odoslať DP FO "B"

Neodošle mi vyplnené DP FO "B" aj s prílohami - 3 rodné listy a vypisuje toto:
Ospravedlňujeme sa, ale nastala bližšie nešpecifikovaná chyba. Prosím kontaktujte infolinku na čísle 048/43 17 222. Kód chyby: 2483511190644226660
Čo to znamená? Infolinka je nepretržite obsadená.
3 komentárov     zbaliť
veronikasad kontrola prebehla úspešne ? Daj znovu skontrolovať a skús poslať znova
Kristina27 Kontrola bez príloh aj s prílohami, aj na inom PC aj internete a vždy tá istá chyba, prihlasujem sa cez ID a heslo.
misoft
"Ospravedlňujeme sa, ale nastala bližšie nešpecifikovaná chyba. Prosím kontaktujte infolinku na čísle 048/43 17 222. Kód chyby: 2483511190644226660
Čo to znamená? Infolinka je nepretržite obsadená. "
Čo to znamená? Systém je tak "drahý" a tak "dobrý", že výborne zlyháva. Príčina: nebol dimenzovaný na to, že sa bude chcieť na stránky dostať toľko ľudí. Infolinka je preto obsadená, lebo A) odpovedajú na tisíce otázok, alebo B) zložili a už radšej ani nedvíhajú (pripájam sa k variante B )
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    ani mne nejde odoslať účtovnú závierku s prílohou, ani opakovane, asi je problém na ich stránke.
    Mne to už funguje, len treba chvílku počkať, už mi prišli 4 odpovede z finančnej správy.
    Naposledy upravil blue.marcela : 26.03.19 at 12:26
    Jarka 1 Skús dať najprv skontrolovať a až potom načítavať prílohu.

    kaukaz je offline (nepripojený) kaukaz

    kaukaz
    Ja som sa dnes trikrát pokúsila odoslať DP B s dvomi prílohami, ale neprešlo mi to ani jedenkrát, mne dokonca písalo odpoveď: Nastala bližšie nešpecifikovaná chyba, obráťte sa na administrátora systému.
    Samozrejme infolinka stále obsadená.
    A to som dnes v noci podávala prehľady cez ID a heslo a DP B cez KEP a v noci o 2:39 to fungovala, asi nás čakajú nočné smeny (mňa ale bez príplatkov).
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Kristina27 Toto mi odpísali z technickej podpory FS:
    "Prílohy nesmú prekročiť viac ako 15 MB."
    Dúfam, že to niekomu pomôže, mne to potom prešlo, lebo moje prílohy boli viac ako 23 MB, zmenšili sme ich a prešlo.
    veronikasad Co si posielala ako prilohy? Posielala som 2 rodne listy a 2 potvrdenia o návšteve skoly, každé skenovane samostatne a ziadny problem s odoslaním DP som nemala.
    Kristina27 Tri rodné listy, neviem, prečo to malo toľko MB, potom sme to zmenšili a bolo OK.
      zbaliť

    Nejde mi odoslať DP FO "B"

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.