Zavrieť

Porady

Vyžiadanie DPH z EÚ

Prosím o radu, podala som na FS cez Vat Refund žiadosť o vrátenie DPH zo štátov EÚ, požiadala som o vrátenie z viacerých štátov. Z DE, CZ, PL mi prišla odpoveď, že registrujú moju žiadosť, ale z HU mi prišla odpoveď na mail, že sa mám zaregistrovať na ich stránke, zadať svoje údaje, včítane mailovej adresy a hesla a komunikovať s nimi cez ich stránku. Ešteže mi pomáha Google, preložil mi text ich listu, inak by som bola stratená...
Mali ste niekto tento prípad pri vyžiadaní DPH z HU? Už som vyčerpala všetky možnosti hľadania, ale z tohoto mám hlavu v smútku... Ďakujem za každú odpoveď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    skús dať dopyt na FS, ako máš postupovať, keď kvôli jazykovej bariére nevieš komunikovať s maďarskou FS..
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ondrejvla Poslala som dopyt, ale cez tú pani TAXANU, takže som iba stratila čas a pochopila, že tadiaľto cesta nevedie.
    Žabinka skús tu..
    https://www.financnasprava.sk/sk/opy...nancnej-spravy
    ondrejvla Ďakujem za radu, už som poslala mail.
      zbaliť

    Vyžiadanie DPH z EÚ

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.