Zavrieť

Porady

Koľko v priemere účtovných položiek je reálnych zaúčtovať mesačne pri 8 h pracovnom čase?

Dostanete doklady, roztriedite si ich, založíte, skontrolujete, a idete účtovať. Koľko v priemere účtovných položiek je reálnych zaúčtovať mesačne pri 8 h pracovnom čase? ďakujem.
dostala som pracovnú ponuku, kde je mzda podľa zaúčtovaných dokladov, a neviem si to cca zrátať.
Naposledy upravil Richard : 05.06.19 at 09:34
6 komentárov     zbaliť
veronikasad Zalezi od uctovneho SW, ako ho mas nastaveny. Ak ide o opakujuce sa položky, ktore mozes kopirovat a menis len sumu a datum - velmi vela. Napr. pri uctovani miezd (interny doklad) sa zdrzis ovela dlhsie. Praca bude na zivnost alebo ako zamestnanec? Budes ju vykonávať v sidle firmy (na zsriadeni firmy) alebo doma (vo svojej kancelarii, na svojom zariadeni). To vsetko treba zohladnit pri tvorbe ceny.
bejuska4 Dakujem za tvoju reakciu. Ide o softvér Pohoda v sídle firmy, ja by som bola na zivnost. Firmy budu roznorode, skor si myslim, ze to bude mix dokladov, nie pravidelne sa opakujuce. dakujem este raz
veronikasad Pohodu nepoznam, robim v Krose, tam pri spravne nastavenych predkontaciach sa daju kopirovat aj faktury, polozky bankoveho výpisu...
veronikasad Ides robit do uctovnej firmy na zivnost?
bejuska4 Áno. Zvažujem ponuku. Ja sa teraz viac venujem daniam, ale je toho na mna veľa.
veronikasad Ja mám živnosť na účto viac ako 15 rokov a takúto ponuku by som neprijala. Mám rada slobodu, byť pánom svojho času. Teraz som už na dôchodku, mám len zopár klientov živnostníkov (JU) + mzdy
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Okrem množstva dokladov sú aj iné dôležité kritéria, napríklad či budeš prácu pre klienta robiť od A do Zet, vrátane DP a iných výstupov, či je to len účtovníctvo, alebo aj mzdy, /dohodári a či riadni zamestnanci/, koľkí ste v tej firme? Bude ťa mať kto zastúpiť? Máš už aj ponuku, za koľko? Dobre si všetko premysli a neboj sa na podmienky práce opýtať. Sú tu skúsené účtovníčky, poradia ti. Ja som v účt. firme nepracovala.
    bejuska4 Ja som doteraz pracovala vždy na strane klienta. Mzdy nie, zastupiteľnost tam nie je, je to komplexne účtovníctvo po DP, každá je zodpovedná za pridelených klientov.

    Koľko v priemere účtovných položiek je reálnych zaúčtovať mesačne pri 8 h pracovnom čase?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.