Zavrieť

Porady

Vynovenie bytu

Milý poraďaci idem rekonštruovať byt( podlahy, okna, stierky, maľovačky.....)
neviete mi poradiť nejaku stánku (firmu) na internete kde by som si mohla vybrať najlepšiu firmu ktorá ma navyhodnejšie ceny. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mireska je offline (nepripojený) Mireska

    Mireska
    Ahoj len si daj veľký pozor. Ja momentálne prerábam byt a je to hrôza , keď natrafíš na zlú firmu .Volá sa Firma RENOVA Vít Kebísek z Trenč.Teplej. Zobral zálohu a práca hrozná budem musieť všetko búrať ....Dobre sa informuj o firme ktorú si vyberieš až neskončíš ako ja .
    Dobry den, ak to je este aktualne, tak si skuste zadat poziadavku na ******************* a potom si mozno vyberiete. Pekny den.

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Mne sa nejlepsie osvedcili referencie ludi, ktori podobne veci uz robili. Kazda firma, ktoru najdes v inzeratoch alebo na internete, Ta bude presviedcat, ze ona je ta najlepsia a najlacnejsia, ale vysledok ich prace a vyska ich faktury byva obycajne na zaplakanie.
    Prave preto odporucam ziskat ponuky od viacerych firiem (co sa da bez nemahy cez internet) a potom si z nich vybrat tu najlepsiu (pomer cena/"vykon"). Nie kazdy ma znamych, co mu v tejto oblasti poradia...

    dada41 je offline (nepripojený) dada41

    žena, SZČO dada41
    Milí poraďáci,
    potrebovala by som poradiť pri rekonštrukcii bytu, hlavne navrhnúť zmeny, nakresliť, vypočítať kalkuláciu, následne možnosti financovania a pod. Asi by to chcelo interiérového architekta, rep. človeka, ktorý má záľubu a prehľad v tejto problematike. Mám 3-izbový byt a potrebujem ho zázrakom prerobiť na 4-izbový... Dobré nie?!
    Vopre ďakujem.

    Miroslavz je offline (nepripojený) Miroslavz

    Miroslavz
    chulieta Pozri príspevok
    Milý poraďaci idem rekonštruovať byt( podlahy, okna, stierky, maľovačky.....)
    neviete mi poradiť nejaku stánku (firmu) na internete kde by som si mohla vybrať najlepšiu firmu ktorá ma navyhodnejšie ceny. Ďakujem
    http://zasklievanie.googlepages.com/, okrem zasklenia robia aj podlahy , okna, stierky, proste skoro všetko

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    ak si niekoho vyberieš, môžeš si ho prípadne skontrolovať tu (ak je v tom zozname):
    http://www.clevi.com/main.php
    prípadne, ak budeš po rekonštrukcii bytu spokojná, tak tam pridaj tých svojich dodávateľov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.