Zavrieť

Porady

Koľko stojí Zmluva o prenájme bytu ?

Dobrý deň, koľko stojí Zmluva o prenájme bytu ? u právničky, lebo nás šokovala suma 300,- Eur. Sme Trnavský kraj, ide o 1-izbový byt, koľko tieto právne služby stoja nemám šajnu, ale zdá sa mi to veľmi prehnané a neviem ako mám zistiť nejaký objektívny pohľad - rozbor ceny. A hlavne sme to netušili dopredu, takú cenu, asi to je tá chyba ?
Som budúci prenajímateľ a dala som si urobiť Zmluvu o prenájme bytu.
Naposledy upravil Majkas : 27.07.19 at 08:08 Dôvod: upresnenie
3 komentárov     zbaliť
lujza.j Alebo si si mal napisat sam....
vicktor Uz zaplatene? Mohli ste skusit zjednat sa. Opytat sa vopred.
Majkas Ešte nezaplatené, ano, uvažujeme o vzbure našej "slovenskej povahy", ale chcela som viac faktov.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    majka - však ujo gúgeľ - zadaj - napr https://www.google.com/url?sa=t&rct=...H5d0_IzDzEevpm
    ... dá sa zvládnuť podľa vzorov ... ale ak nemáš čas ...
    Majkas googlila som neskoro - až dnes, ale našla som okolo 100,- za takú zmluvu, ale ďakujem

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Realitka berie zvycajne 1 mesacne najomne - je v tom sprostredkovanie aj zmluva. Co by mohla byt aj cena v tomto pripade.
    Na cenu ste sa mali pytat pred zadanim prac, protestovat, ked uz je vsetko urobene .... dost neskoro.
    Majkas Hmm, pravda, už to viem - ale neskoro. Neni to realitka, iba právnička, takze sú to čisto pravnicke služby.
    misoft No práve! Je to LEN právnička, preto pýta toľko. Realitka to spraví za menej, ale zoberie viac inde....

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    je to normálna cena. si nevedela, že právnici sú drahí? ja viem, že je to trapné, ale cenu treba vždy zistiť vopred. alebo potom držať pery pokope a zaplatiť.

    mimochodom, s tým rozborom ceny to nemyslíš vážne, však? to je vtip...

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Snáď si nemyslíš, že právnik to bude robiť za 5euri. To môže radšej predávať Notabene a zarobí viac.
    misoft NOTABENE sú 3 evri... 5 evri je už veľa.....
    Majkas hmm-ktovie, čo by som sa ešte dozvedela

    Koľko stojí Zmluva o prenájme bytu ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.