Zavrieť

Porady

zápis škodovej komisie

pred niekoľkými dňami nám zamestnanec spôsobil škodu pri výkone svôjho povolania (poškodil ťahač pri cúvaní), svoju vinu si aj priznal. Z havarijnej poistky nám bolo vyplatené poistné plnenie ale spoluúčasť (15.000 SK) si chceme uplatniť u zamestnanca. On je pre takýto prípad poistený. Jeho poisťovňa od nás žiada: Zápis škodovej komisie s predpísanou konkrétnou výškou náhrady škody. Nemám šajnu ako to má vyzerať a ani som nejaký taký vzor nikde nenašiel. Ako mám postupovať pri jeho vypracovaní? Ak máte niekto podobný zápis prosím pošlite.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Miloš8693 ano to som našiel len mi nechce ist stiahnúť ten súbor
    Miloš8693 Janka255 tam napísala komentár : Ahojte, ja pouzivam jednoduchy zapis zo skodovej komisie - pozri nizsie. Poistovna ho akceptuje. a priložila súbor s dokumentom. Nejde mi ale stiahuť.
    ivka70 Treba si to stiahnut v pocitaci, je to verejne dostupne.
    Pripadne vygooglit "zápis škodovej komisie vzor" , na internete je kopec vzorov
    Miloš8693 na internete neviem nič použiteľné nájisť
    Tweety Zápis zo škodovej komisie

    konanej dňa .............................





    Škodová komisia v zastúpení predsedu ....................................... a dvoch členov .................................................. ... sa zišla dňa .............................. k prerokovaniu škody spôsobenej firme .................................................. ..........., ktorú spôsobil zamestnanec ................................, tým že spôsobil dňa ..................................... poistnú udalosť na vozidle ...................................., ŠPZ: .............................
    Po uzavretí poistnej udalosti poisťovňou ....................., bola vyčíslená zmluvná spoluúčasť ..........................-€.
    Uvedená suma bola predpísaná k plnej úhrade zamestnancovi / zrážkami zo mzdy/ s čím obe strany súhlasia, čo potvrdzujú svojim podpisom.



    .......................... .......................... ..........................
    predseda člen člen
    Miloš8693 ďakujem veľmi pekne za pomoc
      zbaliť

    zápis škodovej komisie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.