Zavrieť

Porady

Prenos nevyuzitych mobilnych dat z Cat B30

Mam v telefone Cat B30 nevyuzite mobilne data. Je mozne ich preniest do Samsung S8 ? Dakujem
5 komentárov     zbaliť
jelalim chces teda prelozit SIM do druheho mobilu?
wegamizi Nie. Som myslela, ze to ide nejako odoslat na inu sim
buchač Špecifikuj info trochu viac .
misoft Dáta predsa nie sú v mobile, tie ti poskytuje operátor - mobil ich len vysiela a prijíma. A operátor sleduje, koľko sa prenieslo. Je to predsa viazané na SIM kartu. Ak prehodíš SIM kartu z jedného mobilu do druhého - tak pokračuješ tam, kde si skončila.
wegamizi Aha, dakujem. Nechcem prehodit sim. Len som nevedela, ako data funguju. Teda su viazane na sim a nemozem ich teda presunut na inu sim. Oki. Rozumiem. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    wegamizi (Dnes 22:46) Aha, dakujem. Nechcem prehodit sim. Len som nevedela, ako data funguju. Teda su viazane na sim a nemozem ich teda presunut na inu sim.
    Ale dá...preštuduj si, čo je to "hotspot".

    WiFi Hotspot umožňuje zdieľať mobilné pripojenie k internetu. Pomocou smartfónu alebo tabletu môžete vytvoriť Wifi sieť, do ktorej sa môžu zapojiť viacerí používatelia, smartfóny, notebooky, počítače či iné zariadenia podporujúce WiFi.

    Viac na https://www.google.com/search?client...-b-d&q=hotspot

    Je tam ale podmienka dodržania vzdialenosti a prekážok (stena)...čím ďalej od seba sú zariadenia, tým slabší signál.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    wegamizi Buchač dakujem. Presne to som potrebovala. Uz frčím a data na tablete vyuzivam aj s mobilnym telefonom cez siet wifi.
    buchač Decko mojo....a čo myslíš, že ako som ja pripojený ???
    Roky fungujem takto, že cez mobil idú dáta do ntb.
    misoft Juraj - nezavádzaj nesprávnym výkladom. Dáta budú STÁLE viazané na SIM kartu. Lenže z telefónu/tabletu, v ktorom je tá SIM karta, sa vytvorí "hotspot" - teda prístupový bod pre zariadenie, ktoré dáta nemá. To potom cez hotspot posiela tým prvým dáta a účtuje/odpisuje sa to stále z tej SIM karty.
    Takže aj keď druhé zariadenie bude odosielať dáta, odosiela ich do prvého a práve TOTO ich odosiela do siete.
    buchač misoft (Dnes 10:59) Juraj - nezavádzaj nesprávnym výkladom.
    ================
    Nevkladaj mi do textu to, čo absolútne netvrdím.

    - už len samotný výraz hotspot vraví, že o čo ide.
    - mne nevysvetľuj to, čo dávno viem a fungujem na tom už pekných pár rokov.
    - a keď už nič iné, tak po otvorení linku je vysvetlení do aleluja.
    wegamizi Super,veľká vďaka. Som na dlhej dovolenke mimo SK a na tablete mám od operátora 30GB a na telefóne 1GB mesacne.Tak som potrebovala poriešiť tento rozdiel. Som z toho teraz úplne Happy ;-)
      zbaliť

    Prenos nevyuzitych mobilnych dat z Cat B30

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.