Zavrieť

Porady

Plnka do torty - zrazená

chcem sa opýtať kde robím chybu, keď uvarím puding, ktorý je hladký, vyšľahám Heru, ktorá je tiež hladká nadýchaná a keď to zmiešam pomaličky spolu, tak tam mám hrčky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ak dávaš maslo do pudingu, tak sa isto zrazí. Treba to robiť opačne. A ešte, aby boli rovnakej teploty.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Xanti Nesúhlasím, ak dám maslo do horúceho pudingu, tak je úplne iná plnka ale nezrazí sa ako ked dám puding do masla .

    A tiež mi robí problém že sa mi zrazí plnka, ked našlahám maslo a do toho dávam puding ( samozrejme v rovnakej teplote), už ma napadlo, že pri vyšľahaní masla je toto teplejšie ( trením vzniká teplo) ako puding a preto sa mi zrazí.
    Ale najčastejšie sa mi zdrcne plnka, ak spravím puding z pudingu a nie zo zlatého klasu. A najlepšiu skúsenosť mám s bešamelom, ak robím plnku z bešamelu tak sa nezdrcne.
    Mila123 súhlasím s Xanty, robím to tak, že do horúceho pudingu primiešavam po malých čiastkach maslo...
    a nezráža sa nič, všetok cukor uvarím v pudingu
    annova Tuto plnku robim i ja, je super. Deti by ju jedli najradsej s piskotami...nemusim piect
      zbaliť

    Mikae je offline (nepripojený) Mikae

    Mikae
    U nás je zvykom to robiť tak ako hovorí Tweety. Najskôr sa vymieša maslo s cukrom a potom opatrne po troškách sa pridáva vychladnutý puding. Teplota obidvoch je ideálne rovnaká, taká izbová. Ale s Herou skúsenosti nemáme, používame maslo. Babka má taký trik, keď sa výnimočne zrazí, tak to dá schladiť do chladničky a potom rýchlo ručne vymieša - len chvíľku nie dlho, a vie sa to pekne napraviť. Ale ona je expert na miešanie, vždy všetko len ručne (-:

    Plnka do torty - zrazená

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.