Zavrieť

Porady

O2 eKasa Compact

Prosím Vás má niekto pokladnicu: O2 eKasa Compact od dodávateľa O2? Je táto pokladnica certifikovaná? Aké sú s ňou skúsenosti? Ďakujem za odpoveď
4 komentárov     zbaliť
kopretinka Je to shit,ak máš možnosť,zaobstaraj si niečo iné. pripojenie na net je otras,na domácej wifine ide rýchlejšie.
jeltur3 Ešte som sa nerozhodla, neviem aká pokladnica by bola vhodná na kozmetické služby. Je veľa dodávateľov a je ťažké sa rozhodnúť. Aj internet budem kupovať.
kopretinka Včera som sa do nej pokúšala z kľúča preniesť údaje,vôbec nereagovala.Kúpil si ju môj muž,prístup technikov O2 je otrasný,naprogramoval mu zlé údaje,slubil,že to príde urobiť a viac sa neozval.
Kasa bolá od novosti zlá,vymenili mu ju(vraj,ja pochybujem)tá akože nová mala tú istú chybu,odniesli,doniesli opravenú.
Najradšej by som ju vyhodila.Najhoršie je,že tieto nove kasy sa nedajú odhlasiť a predať.
Neuvažuješ nad virtuálnou?
Janka2603 My máme tiež problém,ešte sme ju ani nespustili a už nefunguje.. Čakáme... Asi ani nestihneme otvoriť predajňu v plánovanom termíne. ????????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zlatka.b je offline (nepripojený) zlatka.b

    zlatka.b
    Používame ju cca od polovice júla, zo začiatku bol problém s inštaláciou, nechcela prijať aktualizácie, technik z O2 to vyriešil. Druhá návšteva technika bola k terminálu, ale aj ten už funguje. Máme ju ako prenosnú na príležitostné akcie, používame tak 5-6 krát do mesiaca. Zatiaľ iné problémy nemáme, hoci som čítala aj horšie recenzie.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka Prosim ťa,ako sa v nej dá zmeniť miesto prevádzky?Technik tam dal blbý údaj,na žiadosť o opravu nereaguje,zmenila som cez fin správu tento údaj,ale od nich žiadna reakcia,ani na pokladni sa to nezmenilo.....
    zlatka.b ak sa zmenia údaje cez finančnú správu, tak treba odsledovať na finančnej správe v systéme ekasa
    či to tam zmenili a stiahnuť nové identifikačné údaje a tie nahrať do e-kasy
    kopretinka Kam to mám stiahnuť a ako to nahrám do kasy? Z mobilu sa to asi nedá?
    allgreen ahoj, aj ja som mal problémy síce s iným typom kasy ale údaje treba stiahnuť cez PC na USB klúč ale čo je dôležité tie súbory neotváraj, iba stiahni a presuň na USB klúč. Technik mi vysvetloval že keď sa ten súbor otrvorí tak sa tam zmenia určité znaky aj keď sa potom len zavrie.
    kopretinka No ono to ani otvoriť nejde.....
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.