Zavrieť

Porady

Životné prostredie

Dobrý den, chcela by som sa zacat pracovať v oblasti životného prostredia a potrebovala by som niekoho kto mi poradi, uvítam každé info. Dakujem
8 komentárov     zbaliť
misoft A ČO konkrétne? KDE konkrétne?
Hacer Všetko čo sa týka tejto oblasti...ake skolenia su potrebne na vykonávanie prace v ZP ci je potrebné nejake špeciálne osvedčenie alebo stačí certifikat atd
buchač Zásadná otázka znie... " ČO VŠETKO si urobila pre to získanie informácií ?"

Ak nič, tak začni sama...trebárs na Google.
korela Mňa zarazili otázky typu - "ake skolenia su potrebne na vykonávanie prace v ZP ci je potrebné nejake špeciálne osvedčenie alebo stačí certifikat atd "

Neuviedla si základnú informáciu, aké máš dosiahnuté vzdelanie. ŽP má široký záber od výskumu po prax.
Začni hádam tu https://www.fchpt.stuba.sk/, ona pripravuje pre tento odbor.
korela Ešte dodám, ak by si mala záujem pracovať napr. na miestnom úrade, mestskom ako referentka na ich odbore pre ŽP, stačila by ti aj maturita a vodičský, aby si kontrolovala stav okolia, či svietia všetky lampy VO, kde chýbajú poklopy, alebo vznik čiernych skládok a pod. A tam by si aj skončila. Bez posunu a skutočného záujmu o túto oblasť.
buchač Grétka je momentálne najpovolanejšia...
vicktor Kusok od nas byva chlap, uz je na dochodku. Ked sa prechadza po uliciach, zdvihne kazdy odpadok a hodi do kosa. To mozes pre zivotne prostredie robit aj ty a bez skolenia.
Otazka je totalne nekonkretna.
Chobot U nás v obci hľadajú človeka na pozíciu správcu zberného dvora...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    marjankaj Čo si spadla z višne? Predsa Trumpova kamarátka.
    buchač Ak nevieš, kto je Grétka, tak nemáš čo robiť v oblasti životného prostredia.

    Skús Gretu Garbo.
    Hacer Dakujem pekne za rady velmi ste mi pomohli v tomto Slovaci vynikajú a to som tu prvy x a vyzera ze aj posledný.
    marjankaj Budeš nám veľmi chýbať. Keby si občas kukol správy, tak tam je to skoro každý deň
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.