Zavrieť

Porady

Ostroha pätovej kosti

Píšem diplomovu prácu na tému pätových ostrôh. Zaujíma ma porovnanie liečebných metód ako ultrazvukovej alebo magnetovej terapie, rázove vlny, opichy a ožiare.
Ak máte s týmito liečebnými metódami skúsenosti bud vlastné alebo z Vášho okolia bol by som vďačný za každú informáciu.
Vopred Vám ďakujem za každý príspevok, najlepšie privátnu správu.

Otazky: Vek, pohlavie a zamestnanie cloveka s patovou ostrohou. Pravidelny sport, operacia pohybového aparatu alebo nadvaha. Aku liecbu absolvoval a kolko? Ako dlho trvali tazkosti?
Na skale od 0 do 10, kde 10 je najhorsia bolest, akum cislom by ste oznacili bolesti pred terapiou a povedzme dnes
Naposledy upravil alojzbakula : 15.11.19 at 19:30
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    použi vyhľadávanie - tu na Porade, nájdeš nejaké info - a možno aj užitočné. sme tu o tom už dosť písali (aj ja) - aj nejaké skúsenosti, aj recepty nájdeš ... aj jeden RTG ... niečo som našla ☺
    https://www.porada.sk/t57034-bolesti...%BAtia+ostroha
    https://www.porada.sk/t105744-bolest...%BAtia+ostroha
    https://www.porada.sk/t179689-ploche...%BAtia+ostroha
    Naposledy upravil Katy a R : 15.11.19 at 16:47
    alojzbakula dakujem za radu ale ja potrebujem konkrétnych ludi s konkrétnymi pripadmi lebo mam otazky na ktore hladam odpoved.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft

    Zmýlila si si portál! Toto fórum je zamerané na personalistiku, právo, účtovníctvo.

    P.S. A aj keby niekto niečo vedel - tak zo zásady sa na privátne (súkromné) správy neodpovedá (výnimka je ak sa jedná o dôverné informácie). Toto je totiž VEREJNÉ fórum.
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j Mne oziare nepomohli...pomohla priroda...
    Jarka 1 Moje kamarátky - jedna ultrazvuk a druhá rázové vlny. Ani jednej to nepomohlo. Prešlo to nejako samo asi po dvoch rokoch. Jedna z nich teraz bez problémov chodí na túry.
    marjankaj Teda najsamlepšie je nechať to prejsť od prirodzenia?
    Jarka 1 Chlapi môžu aj tak, ak im nebude inej pomoci
    marjankaj Čo už s nami. Taká nádcha - hotový zabijak.
    sito No čo už, vždy sa nájde niečo, čo človeku pomôže do hrobu? Aj láska ... Ak sa má človek čoho, koho chytiť nenechá sa zubatej uchytiť. No ale počká si ho tam kde sa nebude mať čoho, koho chytiť.
    alojzbakula mohol by som Vam polozit par otázok?
    veronikasad Však tie otázky polož do témy
    alojzbakula su otazky napisane. stale akceptujem privatne spravy
    LydaLyda Ja som mala veľmi veľké výrastky 1,8 cm a 1,6 cm, nosila som vysoké podpätky, takže som mala problém len keď som sa bosá, vtedy som nedokázala bez pomoci ani vstať zo stoličky. Potom som si dávala tie topánky s vysokým podpätkom pri posteľ, aby som ráno mohla ísť do práce. Chodila som na ožiare do Martina, bolo to niekoľko sérii s prestávkami, vybrala som všetky, koľko sa dalo použiť na obe nohy, trvalo to cca 1 rok a asi po 1 roku a 6 týždňoch som prešla už v šľapkách, alebo v botaskách. Mne to pomohlo.
      zbaliť

    Ostroha pätovej kosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.