Zavrieť

Porady

Vypadáva mi Internet

Vypadáva mi Internet...vždy mi píše, že chyba je v kábli...alebo, že je chyba v sieťovom adaptéry PCIe GBE Familly Controller....kábel je v poriadku a aj to druhé...lebo vždy to časom buď sami naskočí....alebo po reštarte PC....alebo až po vypnutí PC...Kto vie, nech poradí, že ako by to išlo odstrániť....
besttracker pekne si to napisal modrym pismom si king veru ...... ale zakladne udaje si nenapisal,...a 99,999%ludi tu na porade nema vestecke schopnosti..... (tvoj operacny system,ak chces odpoved zacni ako mas privedeny interne k pc (len nenapis cez obyvacku kablom ), mas router/AP,aspon ake carovne krabicky mas kym net pride k PC,.......
)zacni znova a pekne vsetko popíš...lebo ludia nesedia vedla teba pri pc/nb .... ked nevies napisat zakladne veci ,tak si rovno zavolaj technika od poskytovatela ,
marjankaj Veď píšeš, že po vypnutí ti nevypadáva, tak čo sa sťažuješ? Vypni to a je vymaľované.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Vypadáva mi Internet

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.