Zavrieť

Porady

Platba cez terminal - uctovanie

ako počitať platbu terminalom nahodenu v kase a skutočny prijem v banke za platby terminalom v Danovej evidencii ako potom strhnute poplatky -ako vydaj ked nie su uvedene na učte banky
Naposledy upravil ivka70 : 28.01.20 at 12:25 Dôvod: cele v nazve
5 komentárov     zbaliť
trio trnava Ďakujem pekne ,aj keď nie sú poplatky z bank vo vypíse?viem to len podľa uzávierok terminalu,podľa dennej uzávierky z e kasy a samozrejme suma pripísaná na účet je nižšia o poplatky.aj tak mám tie vypočítané poplatky dať do vydajov,?dakujem
Jarka 1 Áno, veď by si inak prišla o výdaj, ktorý si naozaj mala v súvislosti s podnikaním.
trio trnava Áno,len som nevedela,keď to nie je vo výpise z banky,nemám to vlastne nikde potvrdené písomné myslím,budú to len moje výpočty ????
avalik pisala som v mojej odpovedi o "vypise transakcii" to nie je bezny "bankovy vypis", pravdepodobne ho klient dostava a nepovazuje za nutne odovzdat do uctovnictva
trio trnava dakujem pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    kartove poplatky su uvedene vo vypisoch transakcii, ktore zasiela banka ... na zaklade tychto vypisov zaevidujes do danovej evidencie, rovnako ako poplatky uvedene v bankovom vypise

    Platba cez terminal - uctovanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.